Gry za darmo na Xbox Series S

Znaleziono 25 wpisów
  Polecamy

Za darmo to i ocet słodki! Polecane darmowe gry na PC, PlayStation 4 i Xbox One (22.01)

W tym tygodniu wpis zawierający polecane gry za darmo na PC, PlayStation 4 i Xbox One nie zawiera co prawda tak mocnych tytułów, jakie znalazły się w poprzedniej edycji, ale z pewnością fani gier strategicznych znajdą tu powody do radości. Wszystko za sprawą Epic Games Store i oferowanego za darmo Galactic Civilizations III. Przypominamy również o rozdawanym bezpłatnie Virtua Fighter 2, bardzo starej, acz wciąż gwarantującej sporo zabawy bijatyce, wywodzącej się z konsol Sega Genesis.

Łowcy, tak jak w każdy piątek, przygotowaliśmy dla Was listę, na której znajdziecie najciekawsze gry za darmo na PC, PlayStation 4 i Xbox One, które zostały udostępnione w tym tygodniu 😉

  Polecamy

Za darmo to i ocet słodki! Polecane darmowe gry na PC, PlayStation 4 i Xbox One (15.01)

Zima w pełni, a na weekend zapowiadane są bardzo duże mrozy. To idealny moment na to, by sprawdzić darmowe gry na PC, PlayStation 4 i Xbox One. W tym tygodniu tradycyjnie najlepiej wypada Epic Games Store i proponowany przez niego STAR WARS Battlefront II: Edycja Świąteczna. Po wielu kontrowersjach gra ostatecznie wyszła na prostą i oferuje mnóstwo zabawy. No i najważniejsze… jest za darmo 😉 Fani budowania ogromnej biblioteki na Steam mogą natomiast dodać do swojego konta 三国群英传. Jeśli ktoś planuje zagrać, życzymy mu powodzenia, gdyż produkcja dostępna jest jedynie w języku chińskim 😉

To nie koniec atrakcji! Listę gier z darmowym weekendem oraz najciekawsze darmowe gry na PC, PlayStation oraz Xbox znajdziecie w rozwinięciu wpisu 😉

Darmowy weekend z Dragon Ball FighterZ, Star Wars: Squadrons oraz Yooka-Laylee w ramach Xbox Live Gold Free Play Days

W ramach Xbox Free Play Days do końca weekendu posiadacze abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą grać za darmo w trzy gry:

JAK ZAOSZCZĘDZIĆ NA XBOX GAME PASS ULTIMATE?

Jeśli rozważacie zakup Xbox Game Pass Ultimate za niewielkie pieniądze, skorzystajcie z poradnika: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 6 miesięcy za 40,05 zł, 8 miesięcy za 79,77 zł, 13 miesięcy za 146,26 zł, 19 miesięcy za 244,97 zł.

Darmowy tydzień z trybem zombie w Call of Duty: Black Ops Cold War na Xbox One oraz Xbox Series X

Tryb zombie z Call of Duty: Black Ops Cold War zostanie udostępniony za darmo w Microsoft Store już 14 stycznia.

Do grania po sieci wymagany będzie abonament Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate.

Darmowy tydzień potrwa do 21 stycznia.

Na ten moment nie ma informacji o udostępnieniu za darmo trybu zombie na konsolach Sony i PC. Zaktualizujemy wpis, jeśli taka informacja się pojawi.

JAK ZAOSZCZĘDZIĆ NA XBOX GAME PASS ULTIMATE?

Jeśli rozważacie zakup Xbox Game Pass Ultimate za niewielkie pieniądze, skorzystajcie z poradnika: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 6 miesięcy za 38,70 zł, 8 miesięcy za 79,02 zł, 13 miesięcy za 145,25 zł, 19 miesięcy za 241,51 zł.

  Polecamy

Za darmo to i ocet słodki! Polecane darmowe gry na PC, PlayStation 4 i Xbox One (8.01)

Choć przez chwilę istniały obawy, że sekcja darmowe gry na PC pozbędzie się jednego ze swoich stałych punktów, tak teraz możemy być już niemalże pewni, że bezpłatne produkcje od Epic Games Store pozostaną z nami na dłużej. W tym tygodniu możecie odbierać Crying Suns, grę taktyczną z elementami roguelike, a już za tydzień na platformie pojawi się Star Wars Battlefront 2, nastawiona na tryb sieciowy strzelanka od Electronic Arts, osadzona w znanym uniwersum Gwiezdych Wojen. Czyżby oznaczało to, że Epic nawiąże bliższą współpracę z EA? Poczekamy, zobaczymy 😉

Łowcy, zapraszamy Was na kolejne zestawienie obejmujące najciekawsze dostępne obecnie darmowe gry na PC, PlayStation oraz Xbox😉

Darmowy weekend z Warhammer: Chaosbane, OVERPASS oraz Pathfinder: Kingmaker w ramach Xbox Live Gold Free Play Days

W ramach Xbox Free Play Days do końca weekendu posiadacze abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą grać za darmo w trzy gry:

JAK ZAOSZCZĘDZIĆ NA XBOX GAME PASS ULTIMATE?

Jeśli rozważacie zakup Xbox Game Pass Ultimate za niewielkie pieniądze, skorzystajcie z poradnika: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 6 miesięcy za 37,16 zł, 8 miesięcy za 77,92 zł, 13 miesięcy za 140,85 zł, 19 miesięcy za 241,18 zł.

7 dni abonamentu Xbox Game Pass Ultimate za darmo przy zakupie puszki Pringles

Kupując dowolną puszkę z chipsami Pringles możecie odebrać 7 dni abonamentu Xbox Game Pass Ultimate za darmo! Aby skorzystać z oferty należy na stronie gaming.pringles.com wprowadzić 19-cyfrowy numer partii zakupionej puszki Pringles i ukończyć proste wyzwanie. Numer partii znajduje się na spodzie opakowania.

Kody zadziałają na kontach z aktywną subskrypcją Xbox Game Pass, należy je wykorzystać przed 10.08.2021, ponieważ tego dnia stracą ważność.

Promocja trwa do 15 marca. Więcej informacji znajdziecie w regulaminie promocji.

Informację o promocji nadesłał Przemysław. Dzięki!

  Polecamy

Za darmo to i ocet słodki! Polecane darmowe gry na PC, PlayStation 4 i Xbox One (25.12)

Święta świętami, ale trzeba też zadbać o tradycję, którą niewątpliwie stały się już piątkowe zestawienia darmowych gier na PC, PlayStation, Xbox One i (czasami) Nintendo Switch 😉 Jeśli chodzi o gry za darmo, końcówka tego roku należy zdecydowanie do Epic Games Store, na którym codziennie pojawia się nowy bezpłatny tytuł. Za nami m.in. takie perełki jak Alien: Isolation czy Tropico 5, a dzisiaj, tylko do godz. 17:00, na Epicu znaleźć można Inside, mroczną platformówkę twórców Limbo. Oprócz darmowych gier producenci raczą nas też różnego rodzaju bonusami. W Forza Horizon 4 i GTA Online można odebrać bezpłatne samochody, nie zabrakło też kodu na Primogems do Genshin Impact 😉

Jakie jeszcze gry oferowane są za darmo? Zobaczcie sami, sprawdzając najnowsze zestawienie obejmujące najciekawsze, dostępne obecnie, darmowe gry na PlayStation, Xbox i PC 😉

Dwa tygodnie grania za darmo w Overwatch na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One

Przez najbliższe dwa tygodnie zainteresowani gracze będą mogli przetestować Overwatch za darmo na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Bezpłatna wersja próbna będzie dostępna do 4 stycznia:

Bezpłatna wersja próbna obejmuje pełną wersję gry – wszystkie tryby, mapy oraz postacie.

Z okazji darmowego weekendu grę można zakupić taniej na wszystkich platformach:

Call of Duty: Black Ops Cold War - darmowy dostęp do kampanii dla jednego gracza na konsolach Xbox

W ramach darmowego tygodnia z trybem multiplayer w Call of Duty: Black Ops Cold War, od 17 do 24 grudnia, gracze mogą zapoznać się z trzema trybami w grze wieloosobowej. Istnieje jednak sposób na to, aby na konsolach Xbox równocześnie otrzymać także dostęp do kampanii dla jednego gracza.  Jest to najprawdopodobniej błąd po stronie Activision i korzystanie z tej „okazji” jest moralnie niejednoznaczne. Dlatego decyzja, co do darmowego Call of Duty: Black Ops Cold War, leży po Waszej stronie. Poniżej zamieszczamy krótki poradnik:

  1. Pobieramy na konsolę darmowy pakiet Call of Duty: Black Ops Cold War – Darmowy Dostęp – pobrana zawartość powinna zawierać kampanię singleplayer (około 93GB)
  2. W ustawieniach konsoli wybieramy tryb offline (Ustawienia -> Ogólne -> Ustawienia sieci -> Przejdź do trybu offline)
  3. Uruchamiamy grę bez dostępu do internetu, aby nie nawiązała połączenia z serwerami Activision. Po wykonaniu powyższych kroków, kampania dla jednego gracza powinna być dostępna z menu gry.

Darmowy weekend z Black Desert, Resident Evil Resistance oraz Unturned w ramach Xbox Live Gold Free Play Days

W ramach Xbox Free Play Days Microsoft udostępnił graczom trzy gry.

Do końca weekendu posiadacze abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą grać za darmo w:

JAK ZAOSZCZĘDZIĆ NA XBOX GAME PASS ULTIMATE?

Jeśli rozważacie zakup XGPU za niewielkie pieniądze (6 miesięcy za 34,85 zł, 8 m. za 78,25 zł, 13 m. za 139,19 zł, 19 m. za 234,38 zł), skorzystajcie z poradnika dostępnego pod tym adresem.

Darmowy tydzień z trybem multiplayer w Call of Duty: Black Ops Cold War

Activision Blizzard zapowiedziało poprzez blog Call of Duty, już dzisiaj (17.12) o godzinie 19:00 rozpocznie się darmowy tydzień z trybem multiplayer w Call of Duty: Black Ops Cold War.

Od 17 do 24 grudnia zainteresowani fani będą mogli zapoznać się z trzema trybami: Team Deatchmatch, Domination oraz 2v2 Gunfight. Rozgrywkę można testować na aż 18 mapach. Po 21 grudnia pojawią się dodatkowe tryby, m.in. Prop Hunt.

Firma na ten moment nie poinformowała w jaki sposób gracze otrzymają dostęp do darmowego tygodnia.

Źródło: Blog Call of Duty

Trzeci dzień Happy Holidays w Ubisoft Connect – pakiet nagród do Watch Dogs: Legion za darmo

Po wczorajszym Starlink: Battle for Atlas przyszła kolej na mniejszą darmówkę. Trzeciego dnia Ubisoft rozdaje strój Power Suit oraz maskę Ubisoft do gry Watch Dogs: Legion:

Pakiet nagród Watch Dogs: Legion – za darmo do 17 grudnia

Aby odebrać darmowa zawartość należy zalogować się swoim kontem Ubisoft na stronie promocyjnej.

DOOM Zero za darmo na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch dla posiadaczy odnowionych odsłon DOOM (1993) oraz DOOM II

Bethesda opublikowała zupełnie nowy WAD do zeszłorocznych reedycji gier DOOM (1993) oraz DOOM II. Na DOOM Zero składają się aż 32 nowe poziomy, nowi przeciwnicy, bossowie i skomponowana od zera muzyka. Dodatek można pobrać całkowicie za darmo z poziomu menu gry, w zakładce Add-Ons. Rozszerzenie działa zarówno z pierwszym, jak i drugim DOOMem. Obie gry można zakupić na wszystkich aktualnie wydawanych konsolach:

DOOM na PlayStation 4 / PlayStation 5:

DOOM na Xbox One / Xbox Series:

DOOM na Nintendo Switch:

Źródło: Slayers Club

Darmowy Pakiet Promocyjny do Halo 5: Guardians

Na stronie Halo Waypoint pojawił się Pakier Promocyjny zawierający elementy kosmetyczne do gry Halo 5: Guardians, który można odebrać całkowicie za darmo:

Aby przypisać darmową paczkę do profilu, należy na podane stronie zalogować się swoim kontem Microsoft, po czym wybrać pakiet zatytułowany Promotional REQ Pack.

Happy Holidays w Ubisoft Connect – darmowa zawartość do gier Ubisoftu codziennie do 18 grudnia

Ubisoft świętuje koniec roku 2020 poprzez rozdanie darmowej zawartości do swoich gier. Od dzisiaj (14.12) do 18 grudnia każdego dnia pojawią się nowe darmowe paczki zawierające dodatki do gier Ubisoftu.

Pierwszego dnia można odebrać pakiet nagród do Assassin’s Creed Valhalla:

Aby odebrać darmowa zawartość należy zalogować się swoim kontem Ubisoft na stronie promocyjnej.

Informację o promocji nadesłał SzperekKuchar. Dzięki!

  Polecamy

Za darmo to i ocet słodki! Polecane darmowe gry na PC, PlayStation 4 i Xbox One (11.12)

Świetny tydzień dla fanów gier RPG! Epic Games Store zaproponował nam dwie bardzo dobre darmowe gry na PC. Pierwszą z nich jest Pillars of Eternity: Definitive Edition, klasyczny erpeg z bardzo dobrą fabułą i ciekawie rozwiązanym, toczącym się w czasie rzeczywistym z aktywną pauzą, systemem walki. Drugim darmowym tytułem jest Tyranny Gold Edition, nieco gorzej oceniany, choć dający równie wiele dobrej zabawy RPG fantasy. Obie produkcje zostały stworzone przez studio Obsidian Entertainment, specjalizujące się w tego typu grach. Jeśli RPGi nie są Wam bliskie, bez obaw. Już w przyszłym tygodniu rozpocznie się wielki maraton, w którego trakcie dostaniemy aż 15 darmowych gier. Z pewnością każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Pierwszy tytuł nie został ujawniony, liczymy więc, że pojawi się coś naprawdę mocnego! 😉

Łowcy, przygotowaliśmy dla Was listę, na której umieściliśmy warte odnotowania gry za darmo na PC, PlayStation 4 i Xbox One, które zostały udostępnione w tym tygodniu 😉 Miłego weekendu!

Nowa gra z darmowym weekendem na Steam

Do listy gier dopisano Project Higrise.

Samochód z Cyberpunk 2077 za darmo w Forza Horizon 4

CD Projekt RED w ramach współpracy z Microsoftem umieściło w grze Forza Horizon 4 samochód Quadra Turbo-R V-TECH z gry Cyberpunk 2077. Każdy gracz będzie mógł odebrać pojazd całkowicie za darmo już dzisiaj (11.12). Gratis można odebrać z poziomu gry, wygrywając wyścig „_NIGHTCITY.EXE_” znajdujący się w Edynburgu.

JAK ZAOSZCZĘDZIĆ NA XBOX GAME PASS ULTIMATE?

Forza Horizon 4 wchodzi w skład abonamentu Xbox Game Pass. Jeśli rozważacie zakup Xbox Game Pass Ultimate za niewielkie pieniądze, skorzystajcie z poradnika: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 6 miesięcy za 29,82 zł, 8 miesięcy za 78,44 zł, 13 miesięcy za 134,44 zł, 19 miesięcy za 229,75 zł.

Darmowy weekend z Gears 5, Metro 2033 Redux oraz Book of Demons w ramach Xbox Live Gold Free Play Days

W ramach Xbox Free Play Days Microsoft ponownie udostępnił na weekend dwie produkcje.

Do końca weekendu posiadacze abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą grać za darmo w:

JAK ZAOSZCZĘDZIĆ NA XBOX GAME PASS ULTIMATE?

Jeśli rozważacie zakup Xbox Game Pass Ultimate za niewielkie pieniądze, skorzystajcie z poradnika: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 6 miesięcy za 29,82 zł, 8 miesięcy za 78,44 zł, 13 miesięcy za 134,44 zł, 19 miesięcy za 229,75 zł.