Free Play Days w Mcrosoft Store

Xbox Free Play Days (29.09) - zagraj w WRC 10 za darmo przez weekend

W ramach kolejnej odsłony oferty Xbox Free Play Days abonenci XBL Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą zagrać w WRC 10 FIA World Rally Championship za darmo. Tytuł zostanie udostępniony bezpłatnie przez weekend w wersjach na konsolę Xbox One i Xbox Series X|S.

Źródło: Xbox Wire

Do skorzystania z promocji wymagana jest subskrypcja XBL Gold. Najlepsze oferty na tani Xbox Live Gold znajdziecie w poniższej tabelce:

Jak kupić tanio Xbox Game Pass Ultimate?

Łowcy, pamiętajcie o ofercie na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł, dostępnej dla nowych i wybranych, powracający subskrybentów. Jeśli potrzebujecie subskrypcji na dłuższy okres czasu, to zapraszamy Was do lektury tego poradnika: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 53,42 zł, 9 miesięcy za 101,03 zł, 13 miesięcy za 146,21 zł, 17 miesięcy za 193,63 zł. Więcej informacji na temat usługii XGP znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.