Xbox Free Play Days (22.09) - wypróbuj Hunting Simulator 2 za darmo przez weekend

W tym tygodniu, w ramach oferty Xbox Free Play Days, posiadacze abonamentu XBL Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą wypróbować dwie nowe gry bez dodatkowych kosztów. W ten weekend zagracie w Dead Island Definitive Edition oraz Hunting Simulator 2 za darmo.

Źródło: Xbox Wire

Aby skorzystać z promocji potrzebujecie subskrypcji XBL Gold. Najlepsze oferty na tani Xbox Live Gold znajdziecie w tabelce poniżej:

Gdzie kupić tanio Xbox Game Pass Ultimate?

Przypominamy, że nadal macie okazję skorzystać z promocji na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł. Oferta dostępna jest dla nowych i wybranych, powracający subskrybentów. Jeśli chcecie zakupić abonament na dłuższy okres, to zapraszamy do zapoznania się z tym poradnikiem: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 53,42 zł, 9 miesięcy za 101,03 zł, 13 miesięcy za 146,21 zł, 17 miesięcy za 193,63 zł. Więcej opcji zakupu usługi XGP znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.