Free Play Days w Mcrosoft Store

Xbox Free Play Days (15.09) - zagraj w Diablo III: Eternal Collection za darmo przez weekend

W ramach kolejnej odsłony Xbox Free Play Days, posiadacze subskrypcji XBL Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mają możliwość przetestować bezpłatnie dwie nowe gry. Już w ten weekend możecie zagrać w Golf With Your Friends oraz Diablo III: Eternal Collection za darmo.

Do skorzystania z promocji wymagany jest abonament Xbox Live Gold, który kupicie najtaniej korzystając z poniższej tabelki:

Źródło: Xbox Wire

Jak kupić tanio Xbox Game Pass Ultimate?

Łowcy, wciąż możecie skorzystać z oferty na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł dla nowych i wybranych, powracający subskrybentów. Jeśli chcecie zakupić abonament na dłuższy okres, to zapraszamy do zapoznania się z tym poradnikiem: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 55,08 zł, 9 miesięcy za 106,16 zł, 13 miesięcy za 157,24 zł, 17 miesięcy za 208,32 zł. Więcej informacji o usłudze XGP znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.