Fallout 76_ The Pitt za darmo

Wypróbuj Fallout 76: The Pitt za darmo na Steam - tydzień darmowej gry

Bezpośrednio na platformie Valve możecie wypróbować grę Fallout 76: The Pitt za darmo. Tytuł będzie dostępny bezpłatnie do 11 października, do godziny 19:00. Cały progres osiągnięty w trakcie darmowego okresu na Steam zostanie przeniesiony do pełnej wersji gry po jej zakupie.

Oferta obowiązuje do 11 października, do godziny 19:00.


Jak otrzymać Fallout 76: The Pitt na PC za darmo?

Łowcy, pamiętajcie że subskrybenci Amazon Prime mogą odbierać już gry z październikowej oferty Prime Gaming. W tym miesiącu dostępnych jest 7 gier PC, w tym Fallout 76: The Pitt za darmo w postaci kodu do sklepu Microsoft Store. Aby otrzymać wszystkie tytuły bezpłatnie, wystarczy skorzystać z promocji na darmowy trial Prime Gaming w polskim oddziale sklepu. Zapewni on 30 dni dostępu do usługi Amazon Prime bez żadnych dodatkowych kosztów.


Gdzie kupić Fallout 76: The Pitt tanio na Steam?

Po zakończeniu darmowego tygodnia, tytuł zostanie usunięty z Waszej biblioteki. Jeśli wszystkie swoje gry kolekcjonujecie na platformie Valve, to Fallout 76: The Pitt (klucz Steam) tanio dostępny jest aktualnie w ofercie sklepu Green Man Gaming:

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.