Promocja na Age of Empires IV

Wypróbuj Age of Empires 4 za darmo na Steam - 5 dni darmowej gry

Bezpośrednio na Steam możecie wypróbować grę Age of Empires 4 za darmo. Tytuł będzie dostępny bezpłatnie przez 5 dni. Oferta dobiega końca w poniedziałek, o godzinie 19:00.

Po zakończeniu darmowego okresu tytuł zniknie z waszej biblioteki. Możecie jednak skorzystać z aktualnej promocji i zakupić tanio Age of Empires 4 na Steam:

Age of Empires 4 w PC Game Pass

Łowcy, pamiętajcie że Age of Empires 4 w Xbox Game Pass dostępne jest od dnia premiery w wersji na PC. Nowi oraz niektórzy powracający subskrybenci maja możliwość skorzystania z promocji na 3 lata Xbox Game Pass Ultimate za 293 zł. Dla posiadaczy aktywnej usługi Microsoftu aktualna jest oferta na 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 97,62 zł. Więcej innych opcji kupna abonamentu znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.