«

»

Wybrane darmowe gry w Google Play (19.06)
Android

Wybrane darmowe gry w Google Play (19.06)

Into the Void – za darmo
Colorzzle – za darmo
Stickman Legends: Shadow Wars – za darmo
Message Quest — fantastyczne przygody Feste – za darmo

Dzięki za cynk, Eugen i Przemysław.

 • Zabawne, bo jak wyslalem pw przez kontakt z tytulami na androida to nikt nawet nie raczył odpisac, a gdzie żeby jeszcze zamieścić info na głównej. Między innymi te 4 tytuly były w mojej liście. Także dzięki za info „temu kto odczytuje wiadomości prywatne”. Faworyzowanie jakichś znajomych czy o co chodzi?

  • Olafhey

   Pewnie, na pewno o to chodzi, a co myślałeś?

   • Byłem pewien, że skoro korzystam ze strony, to miło będzie dać coś od siebie, w jakiś sposób pomoc. Myliłem się. Tak samo jak myliłem się twierdzac, że strona funkcjonuje przez graczy i dla nich. Co z tego, że poświęciłem czas przegladajac połowę sklepu play celem znalezienia darmowych akcji, skoro admini mają to wyraźnie gdzieś.

    • Pewnie to trochę zależy od tego kto pierwszy zgłosił. Obstawiam, że przy tych promocjach było więcej niż jedno zgłoszenie. No i do zgłaszania promocji wymyślili „Zaproponuj promocję” , a nie pw

    • z tej wlasnie opcji skorzystalem, wyslalem wiadomosc jakis tydzien temu. Dalej brak argumentow dlaczego jest tak, a nie inaczej.

    • Paweł

     Jak coś w zakładce „Gry > Płatne > Promocje na gry” znajdują się wszystkie aktualne promocje, więc nie trzeba poświęcać aż tak sporo czasu na przeglądanie Sklepu Play 🙂

 • mak

  A ja polecam Google PAY i kod promocyjny gdzie obecnie trwa promocja na
  dodatkowe 40 PLN – użyj kod rabatowy GDW8AJQ8 przed pierwszą
  transakcją.oraz kolejne 40PLN otrzymasz po pięciu transakcjach – na
  koncie mamy 80PLN na start !!!!!!