World of Warcraft: Shadowlands

Wróć do World of Warcraft i odbierz dodatek Shadowlands za darmo!

Z okazji nadchodzącej premiery dodatku Dragonflight, firma Blizzard Entertainment, przygotowała dla swoich fanów specjalny prezent. Wystarczy, że w przeszłości zakupiliście jedno z siedmiu poprzednich rozszerzeń, a dodatek World of Warcraft Shadowlands za darmo będziecie mogli odebrać bezpośrednio na platformie Battle.net. Oprócz podstawowej wersji DLC, otrzymacie także Awans Postaci, gwarantujący natychmiastowe osiągniecie przez bohatera poziomu 50.

Oferta obowiązuje do 5 września 2022 roku.

Źródło: WoW News


Jak odebrać World of Warcraft Shadowlands za darmo?

Łowcy, jeśli chcecie odebrać dodatek World of Warcraft Shadowlands za darmo, to wystarczy, że będziecie postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

Krok 1. Uruchom aplikację Battle.net i zaloguj się na swoje konto.

Krok 2. Upewnij się, że posiadasz grę World of Warcraft, a w przeszłości zakupiłeś przynajmniej jedno z siedmiu poprzednich rozszerzeń.

Uwaga! Jeśli nie masz żadnego z poprzednich dodatków lub posiadasz już WoW Shadowlands, to ta oferta nie będzie dla Ciebie dostępna.

Krok 3. Kliknij na ikonę prezentu, która znajduje się w prawym górnym roku aplikacji (tuż obok dzwonka z powiadomieniami).

Krok 4. Wybierz World of Warcraft Shadowlands i naciśnij przycisk „ODBIERZ”.


Łowcy, co sądzicie o tym prezencie od Blizzarda? Odebraliście już darmowe World of Warcraft Shadowlands? A może macie pecha i nie kwalifikujecie się do bezpłatnego dodatku? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.