Total War_ WARHAMMER II Catchweb Spidershrine za darmo

Wierzchowiec Catchweb Spidershrine do Total War Warhammer II za darmo dla abonentów Amazon Prime Gaming

Posiadacze abonamentu Amazon Prime mogą odebrać kod na kolejny dodatek do gry Total War Warhammer II za darmo. Wierzchowiec Catchweb Spidershrine dostępne jest w w wersji na platformę Epic Games Store i do działania wymaga podstawowej wersji tytułu.

Wierzchowiec Catchweb Spidershrine dla Wielkiego Szamana Goblinów obniża koszty rzucania zaklęć, a także skraca czas odnowienia czarów. Aby skorzystać z zawartości DLC musicie posiadać podstawową wersję Total War: WARHAMMER II.


Łowcy, przypominamy Wam o promocja na 30 dni Amazon Prime Gaming za darmo w polskim oddziale sklepu Amazon. W ramach 30 dni okresu próbnego możecie odebrać za darmo wszystkie aktualne bonusy, a także gry z marcowej oferty usługi.

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.