Wiedźmin: Edycja Rozszerzona oraz darmowa beczka z kartami do GWINTa za darmo na GOG.com

Aby dostać Wiedźmina w Edycji Rozszerzonej, należy kolejno:


Dzięki za info Garrus.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Wiedźmin: Edycja Rozszerzona oraz darmowa beczka z kartami do GWINTa za darmo na GOG.com"

  1. Mylisz się, oferta została przywrócona i stąd powód newsa, nie była dostępna przez cały czas. To jak z promocjami na gry, pojawiają się na jakiś czas przy okazji wyprzedaży i znikają.

   1. Nie myli się. Sam wrzucałem ogłoszenie na konkurencyjny portal parę miesięcy temu, wcześniej znajomym pokazywałem, że tak można dorwać.

    1. Nie zgodzę się. Ona jest dostępna ciagle. Nie znikała ani razu. Sprawdzałem za każdym razem jak ktoś wrzucał „super promkę za 5zl”.
     Skoro oferta była cały czas to nie miało co się pojawiać ponownie.

  1. Promocja nie była dostępna przez cały czas, ale pojawiała się i znikała. Obecnie wróciła stąd powód newsa.

 1. BECZKA śmiechu, a tak na serio to mi się nie chce chociaz wiem że jak zagram kiedyś w wieśka 3 najlepszy 3 to pewnie będę chcial sprobować Gwinta

 2. Ja tam się cieszę. Mam już wszystkie części Wiedźmina dzięki tej promocji i wszystkie na pewno uruchomię i nawet w Gwinta na pewno trochę pogram. Albo więcej jeśli będzie w miarę dobra mimo niepochlebnych opinii.

  1. Gwint jest dobry. Nie jestem jakimś strasznym pasjonatem karcianek. Za młodu pykało się trochę ze znajomymi w fizyczne Pokemony i Duel Masters, ale na PC zwykle mnie nie wciągały. Gwint na początku też nie był najciekawszy, ale odpaliłem po premierze tego nowego dodatku i utopiłem kilkadziesiąt godzin. Jest zachęta do dalszej gry (codzienne wyzwania, odblokowywanie kolejnych pozycji w drzewku nagród), mnóstwo możliwości budowania talii i w zasadzie wszystko (może poza animowanymi wersjami kart) da się zdobyć bez korzystania z mikrotransakcji. Warto sprawdzić w wolnej chwili. Polecam też od razu grać gry rankingowe bo do 25 poziomu (zaczyna się na 30) nie da się spaść i liczą się tylko wygrane przy awansach. W grach nierankingowych grają zwykle ludzie którzy grę znają i nie chcą w danym momencie spadać w rankingu, więc dużych szans się tam nie ma.

   1. Dzięki za radę. Odpaliłem grę i oprócz tego, że jest to karcianka, to klimat ma bardzo fajny. Tylko kurczę tej darmowej beczki nie widzę, chyba, że to była ta z samouczka :). No ale nie ma co narzekać. Pogram na pewno trochę więcej niż trochę. A do tego odświeżę sobie jedynkę wiedźmina. Piękna promocja.

  1. zawsze mozesz wziac the Witcher – zagraniczniacy zerżnęli z wiedźmina…

 3. Tu nie miało co wracać, ta promka jest od kilku lat ciągle aktywna. Sam korzystałem w 2016 roku.

 4. Jaki „Garrus”? Pisałem o tym do Was na Fejsie jakiś tydzień temu.

 5. Mam pytanko mam Wiedźmina 3 dziki gon edycje roku jest sens pobierać i instalować tą edycje rozszerzoną?