Polecamy

Ubisoft prezentuje nowe gry i rozdaje Watch Dogs 2 za darmo - wątek komentatorski poświęcony Ubisoft Forward

Już niedługo rozpocznie się Ubisoft Forward, wydarzenie, w którego trakcie francuski wydawca zaprezentuje nam swoje najnowsze produkcje. Na wszystkich oglądających czeka także prezent pod postacią Watch Dogs 2 za darmo. Informacje o tym, w jaki sposób zdobyć swoją kopię gry, znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Łowcy, zapraszamy Was do wspólnego oglądania streamu i dzielenia się swoimi wrażeniami i przemyśleniami. W trakcie Ubisoft Forward zobaczymy gameplay Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion oraz poznamy pierwsze informacje na temat Far Cry 6. Jeśli wierzyć informacjom, czeka na nas również kilka niespodzianek.

Rozpoczęcie relacji z głównej części Ubisoft Forward planowane jest na godzinę 21:00. Sama transmisja wystartuje godzinę wcześniej.

Jak otrzymać Watch Dogs 2 za darmo?

W celu otrzymania darmowej kopii Watch Dogs 2 należy przez co najmniej minutę oglądać stream Ubisoft Forward 12 lipca pomiędzy godziną 20:30 a 22:30 na:

Śledząc stream poprzez oficjalną stronę internetową lub Uplay należy pamiętać o tym, by być zalogowanym na koncie, na którym chcemy otrzymać grę. Osoby dołączające do transmisji na platformie streamingowej Twitch muszą wpierw połączyć swoje konta Uplay i Twitch. Czynność tę wykonać należy na tej stronie.

Darmowa kopia gry zostanie przyznana kolejnego dnia po wydarzeniu, 13 lipca 2020.

Źródło: Ubisoft

Stream Ubisoft Forward

UWAGA!

Oglądanie streamu na Youtube nie uprawnia do odebrania Watch Dogs 2 za darmo!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.