Oferta obowiązuje 7 dni.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "The Messenger za darmo w Epic Games Store"

    1. Gog galaxy 2.0 jeszcze nie ma a zaproszenia do bety są ręcznie pisane i zdobione po czym wysyłane przy pomocy gołębi pocztowych albo listonosza co wszędzie chodzi na pieszo. No strasznie długo to trwa a ja przestałem się łudzić od gog dostanę maila z czymś innym niż fantastyczną zniżką (na którą mnie nie stać) na (grę która nie interesuje).

    2. Ludzie grają z różnych powodów. Odprężyć się po pracy, poczuć jakieś emocje, poznać jakąś ciekawą historię. Ale żeby grać dla jakichś wirtualnych osiągnięć, to chyba nie ma już głupszego powodu? I co później robisz z tym osiągnięciami? Włączasz steama i podziwiasz swoje ‚osiągnięcia’?

    3. to raczej jak zdjecia ktore pomagaja sobie przypomiec wspomnienia lub ze cos osiagnales w grze… to tak jakby powiedziec ze rywalizacja jest bez sensu i po co ludzie sie scigaja w tych odkurzaczach

    4. Rywalizacja to emocje, sprawdzenie swoich umiejętności na tle innych. A jak można nazwać grindowanie 100h jakichś nudnych zadań w grze, która już dawno przestała ci sprawiać przyjemność, tylko po to, żeby zrobić grę na 100%? To jest obsesja, OCD, to się powinno leczyć, a nie dodatkowo karmić.

    1. Ja na szczęście wyleczyłem się z bycia achievement whore i mogę pograć w gry na których mam zdobyte 100% 🙂

    2. Jeżeli to są gierki, które warto ograć raz jeszcze to w czym przeszkadza bycie zafascynowanym osiągnięciami? Często bywa, że największe klasyki z dawnych lat nie mają osiągnięć, a też się je ogrywa i ogrywa.

    3. „Pograłbym znowu w metro 2033 no ale w sumie po co? Zabiorę się za grę w której jeszcze nie mam platyny” -Ja kiedyś (wersja uproszczona)

    4. A kto powiedział że gram ciągle w to samo? Teraz np gram w factorio (Świetna gra jeśli nie grałeś to koniecznie spróbuj) Nigdy nie miałeś jakiejś gry w którą kiedyś grałeś ale tak dawno temu że w sumie już nie pamiętałeś o co w niej chodziło a przeszedłbyś jeszcze raz bo pamiętasz że się przy niej świetnie bawiłeś? Ja tak miałem z metro 2033 ale platynka mi nie pozwoliła 😐

    5. No to ogień. Nie widzę nic zdrożnego w graniu w coś kolejny raz. Taki Heroes, Max Payne czy inne gierki. Jeśli masz inne zdanie – spoko, ale nie narzucajmy go sobie nawzajem;)

    1. wiekszosc dziecinstwa gralem na piratach i nic mi po tym nie zostalo… nawet nie pamietam juz czy jakas gre przeszedlem czy tylko zaczalem…

    1. dzięki, dalej tego nigdzie nie widzę a po dodaniu policzyło 0$ a nie 0zł tak jakby to była oferta dla zagraniczniaków, oczywiście Twój link pomógł

   1. Hola, hola bohaterze. Istnieje też inna możliwość. Może to ty masz coś skopane, bo ci idzie od razu…

 1. Tak czytam te komentarze pod wpisami informującymi o darmowych grach na EGS i jestem chyba jedyną osobą, która nigdy nie miała problemu z ich odebraniem, nawet 5 minut po rozpoczęciu kolejnej tury. Można zadawać pytania.

 2. Dzięki za info z tym dlc (nie zauważyłem tak na szybko i nawet się nie spodziewałem dlc), co do samej gry, miód graficzka, gra grywalna – nawet bardzo. W prawdzie włączyłem tylko tak żeby zobaczyć, to znalazłem się za drugim bossem 😛 Fajnie że jak dotąd jest łatwa, bo cały czas bez zacięć szedłem do przodu. Ostatnio jak zacząłem grać w crash bandicoot nsane (pierwszą część), to na planszy „native fortress” pod koniec palce sobie powykrzywiałem 😛 i i tak nie przeszedłem, ale kiedyś to zrobię (tak to jest jak ma się w tego typu grach dwie lewe ręce :P), a poważnie lata się w takie rzeczy nie grało, a mimo to Ninja Gaiden 3 bardzo lubiłem, nie mówiąc o Mario, Chip i Dale, Robocop, contra, double dragons i innymi dziwnymi tworami z pegazusa. 😛

 3. Jako zagorzały fan retro polecam. Muzyka z Famitrackera i chipem VRC6, styl przypomina Ninja Gaiden i Shovel Knighta. w dwie godziny już 4 boss iidę dalej, ta gra jest klimatyczna.
  Polecam poklikać na szafę do upadłego w sklepie to zobaczycie mały easter egg.

 4. O tej grze dowiedziałem się z Reddita, gdzie ta gra otrzymała tytuł Najlepszej Metroidvanii 2018. Już ją przeszedłem razem z DLC i pragnę ją polecić wszystkim, którzy lubią gry z tego gatunku oraz tym, którzy są fanami gier retro.