Komentarze do "The Expendabros na Steamie za darmo"

 1. Odpowiadając od razu na pytanie „czy jak dodam do konta to czy będę mógł/mogła pobrać po tym dniu” – sugerowałem się oficjalnym komunikatem na stronie gry, cytując dosłownie: „The Expendabros was created by Broforce developer Free Lives and will be available for download until December 31, 2014.”. Literanie go rozumiejąc – grę można pobrać do tego dnia włącznie.

  1. Ja natomiast dodam, że grę można pobrać, ale przynajmniej u mnie nie
   pojawia się na liście gier, natomiast strona steam informuje już o
   posiadaniu produktu. o

    1. u mnie jej nie widać coś karcisz koleś gier z napisem Remove nie widać już w bibliotece ale daje +1 do gier

  2. Coś mi się wydaje, że to tylko taki „darmowy miesiąc” i gra nie pozostanie na kontach.

 2. Ja natomiast dodam, że grę można pobrać, ale przynajmniej u mnie nie pojawia się na liście gier, natomiast strona steam informuje już o posiadaniu produktu.

 3. A to jakas nowosc jest ,ze w account details jest opcja 'remove licence’ ?

 4. Ciekawe, czy kiedykolwiek steam doda możliwość przypisania do konta gier Free to play …

  1. Było by miło gdyby taka gra opcjonalnie wyświetlała się w bibliotece jako free to play – wtedy nie było by marudzenia że jest a jej nie ma :E

 5. Wydaje Mi się, że podczas darmowych weekendów licencja także jest dodawana do konta i znika z końcem akcji.

 6. Czy wy, drodzy Łowcy, również doświadczacie spadku FPS po nieudanej próbie pokonania pierwszego bossa?

  1. Ja co mniej więcej 2-3 etapy miałem spadek FPS-ów, ale jakoś grało się dalej 😀

    1. Nie chcę myśleć w co ty grasz, jak ta gra to pokaz slajdów u ciebie. Ile lat ma twój komp, bo więcej chyba niż 6 lat.

    2. To jest coś z grą, a nie sprzętem. Też mam spore spadki na i5 i gtx 760. W Broforce grałem na dużo słabszym sprzęcie i nie było żadnych spadków. Gra chyba nie lubi niektórych konfiguracji.

  1. Nawet jeśli to prawda to i tak nie masz sie co martwić, że z biblioteki też zniknie. Bo nie zniknie. To samo było z grami o Jamesie Bondzie. Usunęli możliwość ich kupienia, ale nie mają prawa zabrać Ci możliwości ich pobrania.

  1. i tak gra jest twoja tylko jest z napisem Remove dlatego nie masz w bibiotece

    1. widzisz Remove oznacza że możesz usunąć grę z „Dame konta” jeśli wiesz gdzie to jest wiesz jeśli to zrobisz gra się usunie z twej listy gier ale gra zalicza się do odznaki ilości gier steam kliknij w swoim profilu odnośnik gry to zobaczysz ze tam jest i ta gra ci zostanie pezypisana do konta na stale jesli sam jej nie usuniesz nie masz jej w bibiotece bo ona ma opcje Remove czyli usuwanie z konta steam kiedyś były te gry w bibliotece teraz nie ma ale grę masz o to się nie martw 🙂