Promocja na Torchlight_ Infinite

Testuj Torchlight: Infinite za darmo na Steam - dołącz do zamkniętej bety gry

Łowcy, jeśli chcecie wypróbować najnowszą odsłonę serii Torchlight, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Twórcy z XD International udostępnili dziś na platformie Steam zamknięte testy beta gry. Instrukcję jak uzyskać dostęp do tytułu i zagrać w Torchlight: Infinite za darmo znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Torchlight: Infinite to hack’n’slash stanowiący spin-off serii. Tytuł ma ukazać się zarówno na PC oraz na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS. Z tego względu nazywany jest konkurentem Diablo Immortal. Produkcja zostanie udostępniony w modelu F2P i w formie otwartej bety zadebiutuje na rynku już w październiku 2022 roku.


Jak zagrać w Torchlight: Infinite za darmo na Steam?

Dołączenie do zamkniętych testów beta gry od XD International wymaga zaledwie kilku kliknięć. Jeśli chcecie zagrać w Torchlight: Infinite za darmo musicie:

Krok 1. Udać się na stronę Torchlight: Infinite na Steam i zalogować się do swojego konta.

Krok 2. Znaleźć na karcie produkcji informację o testach beta:

Promocja na Torchlight_ Infinite

Krok 3. Nacisnąć zielony przycisk „Poproś o dostęp” i potwierdzić swój wybór:

Promocja na Torchlight_ Infinite

Krok 4. Kliknąć przycisk „Graj teraz”. Klient Steam rozpocznie pobieranie Torchlight: Infinite:

Promocja na Torchlight_ Infinite

Łowcy, co sądzicie o darmowej odsłonie serii Torchlight? Uważacie, że Torchlight: Infinite będzie mogło stanowić jakąkolwiek konkurencję dla Diablo Immortal? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.