SUPER PEOPLE za darmo

Testuj SUPER PEOPLE za darmo na Steam - dołącz do finałowej bety gry

Łowcy, jeśli jesteście zainteresowani nową strzelanką sieciową typu battle royale, od południowokoreańskiego studia Wonder People, to mamy dla Was dobre wieści. Bezpośrednio na platformie Steam możecie wziąć udział w finałowych testach beta i zagrać w SUPER PEOPLE za darmo. Instrukcję jak uzyskać dostęp do tytułu znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

SUPER PEOPLE to sieciowa strzelanka autorstwa studia Wonder People. Tytuł stanowi wariację na temat popularnego gatunku battle royale, w którym o przetrwanie walczy się do ostatniego gracza. Produkcja ta ma jednak do zaoferowania coś więcej. W SUPER PEOPLE wcielamy się w rolę super-żołnierzy posiadających unikalny zestaw umiejętności. Wraz z postępem w grze możemy ulepszać wybranych bohaterów. Odpowiednie wykorzystanie zdolności specjalnych może przechylić szalę zwycięstwa na stronę danego gracza w mgnieniu oka.


Jak zagrać w SUPER PEOPLE za darmo na Steam?

Otrzymanie dostępu do finałowej bety nowej gry battle royale jest bardzo proste. Aby zagrać w SUPER PEOPLE za darmo wystarczy kilka kliknięć:

Krok 1. Przejdź na kartę produktu SUPER PEOPLE na Steam i zaloguj się do swojego konta.

Krok 2. Zjedź nieco niżej i znajdź informację dotyczącą FINAL BETA:

SUPER PEOPLE za darmo

Krok 3. Kliknij zielony przycisk „Poproś o dostęp”, a następnie potwierdź swój wybór:

Krok 4. Kliknij przycisk „Graj teraz”, a klient Steam rozpocznie pobieranie SUPER PEOPLE:

SUPER PEOPLE za darmo

Uwaga! SUPER PEOPLE wymaga do działania konta na platformie GeeGee, która wspiera dodawanie profili poprzez Steam. Po zakończeniu finałowych testów beta, cały zdobyty postęp zostanie skasowany.

SUPER PEOPLE za darmo

Łowcy, co sądzicie o nowym battle royale? Myślicie, że jest w stanie zrewolucjonizować gatunek? A może będzie tylko jednym z wielu? Dacie tej grze szanse? Podzielcie się swoim zdaniem w komentarzach 🙂

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.