Promocja na Naraka Bladepoint

Testuj NARAKA: BLADEPOINT za darmo na Steam - 3 dni darmowej gry

Bezpośrednio na platformie Steam możecie zagrać w NARAKA: BLADEPOINT za darmo. Tytuł będzie dostępny bezpłatnie do poniedziałku, do godziny 19:00.

Tytuł zniknie z waszej biblioteki po zakończeniu darmowego weekendu. Możecie jednak skorzystać ze specjalnej oferty i zakupić tanio NARAKA: BLADEPOINT na Steam:

NARAKA: BLADEPOINT w Xbox Game Pass

Łowcy, przypominamy że od 23 czerwca gra NARAKA: BLADEPOINT dostępna jest w usłudze XGP w wersji na PC, konsole Xbox Series X|S oraz w Chmurze. Nowi i niektórzy powracający subskrybenci mogą skorzystać z oferty na 3 lata Xbox Game Pass Ultimate za 293 zł. Posiadacze kont z aktywnym abonamentem powinni zainteresować się promocją na 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 97,62 zł. Szczegółowe informacje dotyczące opcji kupna usługi znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.

Promocja na Naraka_ Bladepoint
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.