Free Play Days w Mcrosoft Store

Testuj Bloodstained: Ritual of the Night i Dragon Ball: The Breakers za darmo w ramach Xbox Free Play Days (24.02)

Subskrybenci XBL Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą zagrać w dodatek Destiny 2: The Witch Queen oraz gry Bloodstained: Ritual of the Night i Dragon Ball: The Breakers za darmo. Podane tytuły będą dostępne w ramach oferty Xbox Free Play Days bez dodatkowych kosztów.

Źródło: Xbox Wire

Aby skorzystać z oferty musicie posiadać subskrypcję XBL Gold. Najlepsze oferty na tanie Xbox Live Gold znajdziecie w poniższej tabelce:

Gdzie kupić tanio Xbox Game Pass Ultimate?

Łowcy, nadal możecie skorzystać z oferty na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł. Podana promocja dostępna jest dla nowych i wybranych powracających subskrybentów. Aby zakupić XGP na dłuższy okres, polecamy Wam skorzystanie z naszego poradnika: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 56,99 zł, 8 miesięcy za 108,09 zł, 14 miesięcy za 202,50 zł, 26 miesięcy za 388,19 zł. Więcej informacji o usłudze Microsoftu znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.