Free Play Days w Mcrosoft Store

Testuj Battlefield 2042, Batora Lost Haven i Rainbow Six Siege za darmo w ramach Xbox Free Play Days (01.12)

Posiadacze subskrypcji XBL Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą od dziś testować Battlefield 2042, Batora: Lost Haven i Rainbow Six Siege za darmo. Podane tytuły dostępne są bezpłatnie w wersjach na konsole Xbox One i Xbox Series X|S.

Źródło: Xbox Wire

Aby skorzystać z oferty, musicie posiadać abonament XBL Gold. Najlepsze aktualnie promocje na Xbox Live Gold znajdziecie w tabelce poniżej:

Gdzie kupić tanio Xbox Game Pass Ultimate

Łowcy, przypominamy o promocji na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł. Skorzystać mogą z niej nowi i powracający abonenci usługi. Jeśli macie w planach zakup abonamentu na dłuższy okres czasu, to przygotowaliśmy dla Was specjalny poradnik: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 59,54 zł, 9 miesięcy za 111,49 zł, 13 miesięcy za 165,24 zł, 17 miesięcy za 212,09 zł. Więcej informacji o XGP znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.