Świąteczny Giveaway w amerykańskim Nintendo eShop. 12 gier Nintendo Switch za darmo w ciągu 12 dni

Z poziomu amerykańsiego regionu Nintendo eShop będziecie mogli od dzisiaj odebrać nawet do 12 gier Nintendo Switch za darmo! Za Świąteczny Giveaway odpowiada firma No Gravity Games, która w ciągu każdego z 12 najbliższych dni rozda inną grę.

Lista gier Nintendo Switch za darmo w ramach świątecznego giveawaya:

  • EXORDER – za darmo w amerykańskim eShopie dla posiadaczy dowolnej gry No Gravity Games
  • Graviter – za darmo od 6 grudnia (jeśli odebraliście EXORDER)
  • Creepy Tale – za darmo od 7 grudnia (jeśli odebraliście Graviter)

Na ten moment nie znamy 9 pozostałych tytułów.

Gry odbierzecie za darmo z poziomu sklepu Nintendo eShop na Switchu. Należy pamiętać, żeby każdego dnia dodać nową produkcję do konta. Każda kolejna darmówka jest dostępna tylko dla osób, które przypisały do swojego profilu poprzednią. Jeśli przegapicie jeden tytuł, nie otrzymacie kolejnego.

Jeśli przy EXORDER widnieje pełna cena, zapiszcie się wpierw do newslettera. Na swoją skrzynkę pocztową otrzymacie kod na grę Pirates: All Aboard!, który aktywujcie na swoim koncie. Po tym nie powinniście mieć już problemu z odbiorem kolejnych darmówek.

Więcej informacji o rozdawnictwie znajdziecie na stronie NoGravityGames.com.

Amerykańskie konto Nintendo eShop

Skorzystanie z oferty wymaga użycia konta ustawionego na amerykański region. W ustawieniach konta możecie przestawić swoje konto z polskiego na amerykanski region i po odebraniu darmówki przestawić rejon z powrotem na Polskę.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.