Następną grą w ramach promocyjnego rozdawnictwa w Epic Games Store będzie Surviving Mars. Gra zostanie udostępniona za darmo w dniach 10-17 października.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Surviving Mars następną darmową grą w Epic Games Store"

 1. Czyli jednak wszystko z monthly, abonamentów, rozdawnictw i bundli za 1$ xD
  a niektórzy od miesięcy walczą jakby sam mesjasz gamingu się objawił a jak odpiszesz to jesteś fanbojem steama

   1. nie rozumiem zachwytów nad tymi ochłapami szczególnie, ze launcher ma 2 lata jak nie więcej a wygląda jak early access który ma zostać porzucony jak już oszuka wszystkich fortnite keyboard warriorów na hajs rodziców

    1. tak mam na myśli 10 miesięcy + około 30 czyli łącznie 40 bo przynajmniej od tylu istnieje ten launcher, przy premierze paragona 2016 już istniał
     4 lata w early accesie mesjasz gamingu, paragon zamknięty, survival nie rozwijany, nowy unreal zamknięty za 4 razem się udał early access battle royale

    2. Jasne że w grę.

     Kiedyś wszyscy grali w gry, przeglądali recenzje/dzielili się info o grach na forach a teraz bez parowych pożal się boże recenzji i takiego se forum nie potrafią sobie poradzić bo przecież parowe forum to jedyne istniejące forum internetowe na którym można omawiać gry.
     Niektórzy nie potrafią, nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka tak jak pewien pan co pieniądze za las wisi.

    3. No właśnie wszyscy grali w gry, a teraz… przychodzicie i rzucacie na każdego z odmienny zdaniem „polaczek” fanboy steama” i inne
     załosne teksty rodem z rozgrywek w fortnite

    4. Ty piszesz do mnie, do jakiegoś kolektywu czy wrzucasz wszystkich do jednego worka?
     Btw Jak nie lubisz epic games store to nie pisz kłamstw że to spyware no chyba że masz jakieś niezbite dowody.

     W przyszłośc staraj się zwracać bezpośrednio do użytkownika (nie mylić z fanboyem) epic games bo ten nie jest częścią kolektywnego umysłu jak zerg czy borg. To zwykły człowiek.

    5. Ale ty jesteś w tym jednym worku, wchodzisz i gadasz o tekstach kiedyś to się grało ale jedyny masz cel to kolejna wojenka, dziwne, że na forum cię tu nie było, pojawiłeś się przy okazji darmówek z epica jak horda trolli.
     Epic został już złapany na gorącym uczynku na pobieraniu danych ze Steama zapraszam do google.

    6. Jaka wojenka? Ja wszedłem na temat epic games store celem obrażania użytkowników tego sklepu, rzucania oskarżeń bez dowodów i snucia teorii spiskowych? To jest temat o darmowej grze na epic games store, nie musisz tam nic kupować, nie musisz brać tej gry a jednak tu wchodzisz. Po co? Ja nie wchodzę w posty ze steam w nazwie po to by ponarzekać na to „jaki to steam jest zły”.

     A to o dawnych czasach to tylko przypomnienie że internet nie kończy się na steamie.

     I co rozumiesz przez „złapany na gorącym uczynku”? „Wygoogluj se” nie jest odpowiedzią czy dowodem.

    7. Tak to jest temat o darmowej grze i każdy ma prawo wejść i napisać co mu się podoba, pewnie jesteś z tych co krzyczą wolność słowa dopóki krzyczą to samo co ty, zjawiliście się tu jako horda trolli przy okazji darmówek że świętą misją jak fanatycy, nie wiesz nawet czym jest wolny rynek skoro twierdzisz, że praktyki monopolistyczne to super sprawa wolny rynek, powtórzę jeszcze raz epic to monopolista.
     Nie możecie znieść tego że wiele łowców ma po 5-10k gier i to nie tylko na steamie ale na wszystkich platformach a wy macie 50 darmowych ochłapów jako zapłatę za trolling.

    8. ” pewnie jesteś z tych co krzyczą wolność słowa dopóki krzyczą to samo co ty” Epic games store jest sklepem w którym brakuje dużej ilości przydatnych funkcji jak automatyczne zwroty, koszyk, family sharing czy lista życzeń a odpowiedzialny za niego epic games przez kupowanie gier na czasową wyłączność skazuje pewnych użytkowników steam na czekanie co nie jest fajne i mogę to zrozumieć. Nie rozumiem jednak wylewania hejtu w internecie i nazywania tego opinią/krytyką/zdaniem i podpinaniem tego pod wolność słowa.

    9. Ten gościu to jest TROLL-IMBECYL, polecam od razu zablokować, tak jak ja zrobiłem, gdy kiedyś zaczął po mnie pojeżdżać bez powodu i bez zrozumienia kwestii, którą poruszyłem. Szkoda Twojego czasu na jakąkolwiek polemikę, do niego nic nie dotrze.

    10. Człowieku ty nie rozumiesz pojęcia monopolisty.Jeżeli juz którąś firmę podciągać pod monopol to właśnie Steam .O czym ty piszesz?Przeczytaj definicję czym jest monopol.A potem zabieraj głos.Spinasz się o ten Epic jak by od tego twoje życie zależało.Weź te swoje 10k gier i pier….razem z nimi z mostu.

 2. A ja kupiłem za 70zł z dodatkami na początku roku, aż mnie cebula rozbolała, ale w gierce spędziłem ponad 60h także polecam mocno 😀

 3. A miałem kupić jak w monthly było 🙂 nie jest źle, ale mogłoby być lepiej 🙂 Może w następnym tygodniu coś rzucą 🙂

  1. ja też, ale jeszcze się opieram przed instalacją ich sklepu 🙂

   coraz lepiej im idzie, bo niedługo się skusze 😛

 4. W opiniach na GoG ludzie minusują tą grę, bo twierdzą, że to taki „nieformalny” ekskluziw Parówczaka („Good game limited by Dev’s love of Steam”, „First, and the bigger sin. NO MOD SUPPORT FOR GOG. For some reason, the devs have taken an anti-no drm stance, and punish GoG owners of this game. If you buy it on Steam, you can use mods.”, etc.). No to jak to jest z tymi eksami?!