Stylowa bielizna do Baldur’s Gate 3 za darmo

Stylowa bielizna do Baldur’s Gate 3 za darmo! Odbierz zestaw strojów po obejrzeniu transmisji na Twitchu

Premeira Baldur’s Gate 3 na PC już za nami. Tytuł opuścił usługę Early Access 3 sierpnia i z miejsca stał się jednym z największych hitów na Steam. Nie dziwi więc, że Larian Studios kuje żelazo póki gorące. Twórcy BG3 nawiązali właśnie współpracę z platformą Twitch. Wystarczy, że obejrzycie odpowiednią transmisję z gry, a w nagrodę otrzymacie zestaw Camp Clothing Set do Baldur’s Gate 3 za darmo, w skład którego wchodzi stylowa bielizna. Szczegóły dotyczące promocji znajdziecie w dalszej części wpisu.

Jak odebrać cyfrowe bonusy do Baldur’s Gate 3 za darmo?

Zacznijmy od dobrej wiadomości. Do odebrania zestawu Camp Clothing Set do Baldur’s Gate 3 za darmo nie jest wymagane posiadanie podstawowej wersji gry. Wystarczy, że połączycie swoje konto Larian z platformą Twitch i obejrzycie 2 godzin transmisji z gry na dowolnym kanale biorącym udział w promocji. Pamiętajcie, aby przestrzegać poniższych zasad:

  • zestaw Camp Clothing Set może zostać wykorzystany w grze zakupionej na platformach Steam oraz GOG.com, a po premierze wersji konsolowej, także na PlayStation 5,
  • jeśli nie połączycie swojego profilu Larian z kontem Twitch, to zdobyte przedmioty zostaną usunięte po 7 dniach,
  • czas odliczany jest na dowolnym kanale, więc w trakcie oglądanie możecie do woli zmieniać Streamerów,
  • po obejrzeniu odpowiedniej liczby godzin transmisji koniecznie odbierzcie cyfrowe bonusy w Drops Inventory na Twitchu, ponieważ nagrody nie są przyznawane automatycznie,
  • odebrane przedmioty kosmetyczne znajdziecie w skrzyni obozowej w grze Baldur’s Gate 3.

Oferta promocyjna trwa od 3 do 17 sierpnia 2023 roku. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Co zawiera pakiet Camp Clothing Set do Baldur’s Gate 3?

W ramach cyfrowego zestawu Camp Clothing Set do gry Baldur’s Gate 3 otrzymacie:

  • Chatterbox’s Tabard
  • Streamhopper Loafers
  • Periwinkle Undergarments
  • Channeler’s Trunks

Gdzie kupić Baldur’s Gate 3 w promocyjnej cenie na PC?

Larian Studios nie udostępnia swoich gier poza głównymi platformami, takimi jak Steam czy GOG. Oznacza to, że Baldur’s Gate 3 w promocyjnej cenie jest aktualnie nieosiągalne. Tytuł możecie zakupić w oficjalnej dystrybucji za 249 zł. Przypominamy, że premiera Baldur’s Gate 3 na konsole PlayStation 5 została zaplanowana na 6 września 2023 roku.

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.