Steam Next Fest February 2023 Edition

Steam Next Fest February 2023 Edition. Setki dem na PC do przetestowania!

Wystartowała kolejna odsłona wydarzenia Steam Next Fest February 2023 Edition. W ramach lutowej edycji festiwalu możecie śledzić specjalną transmisję na żywo. Tradycjnie, nie jest to tylko bierne obserwowanie zaprezentowanych materiałów z nadchodzących produkcji. W dowolnym momencie prezentacji, możecie zadać wybranym twórcom pytania dotyczący danego tytułu. Główną atrakcją wydarzenia jest możliwość wypróbowania setek wersji demonstracyjnych nadchodzących gier PC za darmo. W ciągu najbliższych siedmu dni możecie zagrać w takie tytuły jak:

Najpopularniejsze wersje demo na Steam

Łowcy, poniżej znajdziecie listę najpopularniejszych wersji demonstracyjnych gier PC dostępnych aktualnie na Steam:

Dema dostępne są do 13 lutego, do godziny 19:00.

Szczegółowe informacje i na temat Steam Next Fest February 2023 Edition oraz pełną listę gier w wersji demo znajdziecie na stronie wydarzenia.


Łowcy, lubicie kolejne odsłony Steam Next Fest? Często testujecie wersje demonstracyjne gier? Któryś z tytułów szczególnie przykuł Waszą uwagę? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.