Gry za darmo na Steam Deck

Znaleziono 7 wpisów

Festiwal Steam Next - setki wersji demo nadchodzących gier PC do przetestowania

Na platformie Valve wystartowało kolejne wydarzenie z cyklu – Steam Next Fest. W ramach czerwcowej odsłony festiwalu obejrzycie transmitowane na żywo prezentacje gier. W ich trakcie możecie zadawać pytania kierowane bezpośrednio do twórców danej produkcji. Co jednak najważniejsze, przez najbliższy tydzień, macie możliwość przetestować setki wersji demonstracyjnych za darmo. Wśród dostępnych gier znalazły się takie tytuły jak: Cult of the Lamb, Destroy All Humans! 2 – Reprobed, Gloomwood czy Nine Sols.

Czytaj więcej

Endless Space 2 na Steam za darmo dla subskrybentów newslettera firmy Relic

Na oficjalnej stronie społeczności gry Company of Heroes pojawiła specjalna oferta. Każdy kto zapisze się do newslettera firmy Relic oraz połączy swoje konto Steam z profilem G2G, otrzyma za darmo Endless Space 2 w wersji na Steam.

Czytaj więcej

Nowa gra od Valve! Zagraj w Aperture Desk Job za darmo na Steamie

Oficjalna premiera Steam Deck już za nami. Pierwsi szczęśliwcy otrzymali wiadomości e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. Z tej okazji twórcy sprzętu przygotowali specjalną grę. Aperture Desk Job za darmo na Steam będzie dostępne już od 1 marca. Gra Valve została stworzona w celu przybliżenie graczom elementów sterowania i funkcji Steam Decka:

Tytuł jest swoistą wariacją na temat symulatorów chodzenia, w którym gracz zostaje posadzony za biurkiem. Jako pracownik firmy Aperture Science na stanowisku juniora będziemy wspinać się po szczeblach korporacyjnej kariery. Mimo że gra umiejscowiona jest w uniwersum gry Portal, to twórcy z całą stanowczością zaznaczają, że nie jest to zapowiedź Portal 3.