Steam Deck za darmo

Steam Deck 512GB za darmo podczas transmisji The Game Awards. Valve rozda dziesiątki urządzeń (akt.)

W ramach celebracji zbliżającego się rozdania nagród najlepszym grom wideo firma Valve ma zamiar rozdać od kilkudziesięciu do nawet kilkuset urządzeń Steam Deck za darmo. Podczas każdej minuty transmisji zostanie wybrany jeden gracz, który otrzyma sprzęt w wersji 512 GB (wart 3099 zł).

Aktualizacja

The Game Awards odbędzie się za kilkanaście godzin (9 grudnia, 1:30). To już ostatnia szansa na zapisanie się do rozdawnictwa Steam Decka.

Aby wziąć udział w losowaniu, należy najpierw zarejestrować swój udział na specjalnie stronie Steama (link poniżej). Warunkami wzięcia udziału w wydarzeniu jest przebywanie na terenie Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych, Kanady lub Wielkiej Brytanii. Dodatkowym warunkiem, który trzeba spełnić, jest zakup czegokolwiek na Steamie dokonany między 14 listopada 2021 a 14 listopada 2022 w celu zweryfikowania twojego kraju i posiadanie konta w dobrym stanie i bez żadnych ograniczeń.

Następnie należy oglądać transmisję The Game Awards bezpośrednio na platformie https://steam.tv, będąc zalogowanym na konto zarejestrowane do losowania. Konferencja TGA rozpocznie się 9 grudnia o godzinie 1:30 i potrwa od 2 do 3 godzin. Podczas każdej minuty zostanie wybrany jeden zwycięzca, więc gracze mają nawet 180 szans na otrzymanie Steam Decka za darmo.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na stronie Steama.

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.