Aby otrzymać za darmo grę SPACECOM, wystarczy zaznaczyć pierwszy próg w Slayer Bundle od Fanatical i połączyć konto z kontem Steam.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "SPACECOM na Steama za darmo na Fanatical"

 1. Please note that some orders are currently taking around 20 minutes to complete due to high demand. Apologies for the delay.

  1. Wczesniej darmowa gra jest teraz jako czesc pierwszego tieru za hajs, czego nie poprawili w opisie bundla, ale po zakupie dostalem klucz na spacecoma tez.

 2. Po odświeżeniu strony takie coś:
  „Due to technical issues, SPACECOM is currently not available as a free tier. If you purchase any tier of the bundle, you will receive the game with your purchase”

 3. Dziwne. Na przeglądarce Chrome mam tylko tier 1-3, a na IE pojawił mi się ten darmowy tier i mogłem go przed chwilką kupić. Miałem tylko problemy z zalogowaniem. Zobaczcie u siebie czy nie pojawi Wam się darmowy próg na innej przeglądarce.

   1. Ten sam problem jest u mnie co kilka dni. Hasło na bank dobre, a Fanatical krzyczy, że złe. Za niedługo braknie mi już kombinacji wymyślonych na nowe hasło.

  1. Na firefox-ie pojawił się tier 1-4 (wcześniej nie było) i cały proces dodania gry przebiegł bezproblemowo (wcześniej byłem zalogowany).

 4. Due to technical issues, SPACECOM is currently not available as a free tier. You will receive the game with all tiers of the bundle.

  1. Na stronie wyświetla się informacja po kliknięciu na Tier 1, że przez jakiś błąd nie można dostać tego za darmo ale dostanie się grę jak się kupi któryś z Tierów.

 5. Również nie mogłem odkryć klucza po przypisaniu do konta, więc napisałem do supportu. Rozwiązali problem w 2 minuty i przy kolejnej próbie klucz się ujawnił.

 6. Aktualnie wisi taki komunikat:
  Due to technical issues, SPACECOM is currently not available as a free tier. You will receive the game with all tiers of the bundle.

 7. I tak wziąłem 3 tier.

  28zł za… 13 gier i 4 duplikaty (które może oddam na Steamgifts albo komuś ze znajomych), a karty ma prawie każda z tych gier… 51 kart… jeśli średnio zdobędę 10 groszy, a pewnie i więcej… to 5zł dla mnie. A jakbym nie miał wszystkich gier, to nawet i więcej.

  A Styx podobno fajna gierka, ale kupiłem już kiedyś xD Nie wiem który to który… ale jednego chyba za 60zł, drugiego za 80zł albo coś takiego.