Resident Evil Village VR za darmo dla każdego posiadacza gry na PS5. Nowa wersja zadebiutuje razem z PS VR2

Sony zdradziło oficjalną premierę Resident Evil Village VR. Gra trafi na rynek w ten sam dzień, co gogle PlayStation VR2. Od 22 lutego 2023 roku wszyscy posiadacze Resident Evil Village na PS5 pobiorą darmowe DLC umożliwiające zanurzenie się w wirtualnej rzeczywistości.

Na Blogu PlayStation pojawiła się stosowna informacja, która przygotowuje fanów legendarnej serii na ponowne wejście do tytułowej wioski z ostatniego Resident Evil, tym razem w VR. Gra zostanie w całości dostosowana do działania z PlayStation VR2. Capcom zapewni pełne wsparcie kontrolerów ruchowych, w przeciwieństwie do Resident Evil VII w VR na PS VR1, gdzie sterowaliśmy zwykłym padem.

Resident Evil Village VR będzie dostępne w formie darmowego DLC dla każdego posiadacza gry na PlayStation 5. Dodatek trafi na rynek 22 lutego 2023 roku, w ten sam dzień co gogle PS VR2.

Gdzie kupić najtaniej Resident Evil Village na PS5?

Pudełkowe wydanie Resident Evil Village na PS4 i PS5 kupicie najtaniej poprzez Ceneo. Wersja na PS4 zawiera darmową aktualizację do next-genowego wydania pod konsolę PlayStation 5.

Pre-order gogli PlayStation VR2 w polskich sklepach

Cena PS VR2 w polskich sklepach zaczyna się od 2999 zł. Gogle wirtualnej rzeczywistości od Sony wymagają do działania konsoli PlayStation 5. Premiera PlayStation VR2 zaplanowana jest na 22 lutego 2023 roku.

Sprzęt jest dostępny również w zestawie z grą Horizon Call of the Mountain:

Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatów InPost.

Więcej informacji o PlayStation VR2 znajdziecie w tym artykule.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.