X

«

»

Resident Evil Revelations 2 – Episode 1 za darmo w PlayStation Store

Pierwszy epizod Resident Evil Revelations 2 – Kolonia Karna jest dostępny za darmo w PlayStation Store dla posiadaczy konsol PlayStation 3 i PlayStation 4.

Resident Evil Revelations 2 – Epizod 1: Kolonia Karna (PS4) – za darmo
Resident Evil Revelations 2 – Epizod 1: Kolonia Karna (PS3) – za darmo

 • Całkiem spoko promocja.

  • Fakt. Niby to tylko 1 epizod, ale w bundlu trzeba było za to zapłącić no i fajniej w takie gry gra się padem z kanapy na dużym ekranie niż w wersję steamową, przynajmniej do czasu kupna SteamLinka (130€ trochę drogo).

   • Ja tam używam pada DS4 do PC, chociaż PS4 nie posiadam 😀 A SteamLink na 100% mi nie podejdzie, nie lubię dotykowych wynalazków do grania.

    • DS4 do PC? Trochę to dziwne, jeśli kupuje się pad konsolowy do PC to zazwyczaj „jedyny właściwy” czyli ten od X360. Poza tym do SteamLink można podłączyć pady od X360 i XBO, od PS3/4 oficjalnie nie.
     Mnie się koncepcja SteamLink bardzo podoba, bo ponowne kupienie biblioteki ponad 3.000 gier ze steama na dowolną konsolę to majątek.

    • Matihood1

     Nie wszyscy przepadają za padami od Xboxa. Mi jakoś lepiej się gra na dualshockach. Może to przez przyzwyczajenie, bo padów od PS używam już od 11 lat…

    • Ja grałem na padach Sony przez około 11-12 lat i mówiłem dokładnie to samo 🙂
     A potem w ręce wpadł mi pad od Xbox’a… i teraz od kilku lat (z 6?) mam odwrotnie – źle mi się gra na produktach Sony. Wychodzi na to, że jest to tylko i wyłącznie kwestia przyzwyczajenia, a cała reszta to odwieczna wojna fanboy’ów. 😀

    • Bardziej chodziło mi o problemy z DXimput i domyślną obsługę tylko xboxowego pada przez całkiem sporo gier pod windows (bez middleware). Sam gram z konieczności na zmianę DS i padem od X360 w zalezności od konsoli, więc nie chodzi o przyzwyczajenie, a o domyślną konfigurację gier portowanych na PC z konsol.

    • 344353634535345

     Gram we wszystko na padzie od PS3 na PC na DS3 Tool bez żadnych problemów

    • Matihood1

     Jak ktoś się uprze to w każdą grę ze wsparciem dla padów da się grać na DS. Jak gra jest domyślnie skonfigurowana pod pady od X360 to po prostu używam programu X360CE. Jak na razie to nie udało mi się odpalić na DS tylko W40k: Space Marine.

    • A niby dlaczego jedyny właściwy to X360? Od małego moje ręce przystosowywały się do padów playstation, moim zdaniem DS4 to najlepszy kontroler jaki kiedykolwiek miałem w ręce (stąd i ten zakup). No i nie ma najmniejszych problemów z obsługą na PC.

     Ponowny zakup 3 000 gier na konsolę? Zagrasz chociaż w połowę z nich w ogóle? Wątpię. Więc po co miałbyś kupować je ponownie, żeby nie zagrać w nie jeszcze bardziej? 😛

     Może steamlink jest przydatny, ale w mojej sytuacji raczej nie bardzo. Gdybym miał mieć konsolę, podpiąłbym ją pod te same „telewizoromonitoro”, co komputer. Poza tym nie widzę powodu dla którego miałbym streamować gry na telewizor, kiedy ogranicznikiem jest 1080p i 60 fps. Raczej mało przyszłościowo, chociaż wciąż lepiej niż konsole.

 • O, dema rozdajo.

 • Krzysztof

  A dodałem do konta, jak za free, to czemu nie 🙂