Promocja na Resident Evil 3

Resident Evil 2, 3 i 7 otrzymały next-genowe aktualizacje – update za darmo dla posiadaczy gier na PC, PS4 i XOne

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o możliwej premierze next-genowych aktualizacji dla gier Resident Evil 2, 3 i 7 podczas konferencji Capcom Showcase. Przewidywania okazały się słuszne i posiadacze gier na PS4, Xbox One i PC mogą już teraz pobierać na dysku ulepszone wersje za darmo.

Z informacji prasowych wynika, że wszystkie trzy gry otrzymały wsparcie technologii Ray tracing (RTX), 3D Audio oraz są wyświetlane w zwiększonej ilości klatek na sekundę. Użytkownicy konsola PlayStation 5 dodatkowo mogą cieszyć się wykorzystaniem unikalnych funkcji kontrolera DualSense (wibracje, triggery).

Resident Evil 2, 3 i 7 na Xbox Series X|S i PC powinny zaktualizować się automatycznie. Na konsoli PS5 należy udać się w menu konsoli na kartę poszczególnych gier i pobrać ręcznie specjalne wydania na PS5. Każdy z trzech tytułów zajmuje ok. 20 GB na dysku. Na PC wymagania systemowe każdej gry zostały stosownie zwiększone z uwagi na wprowadzenie RTX oraz graficznych zmian i poprawek.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun next-genowych aktualizacji.


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.