Raji An Ancient Epic po raz pierwszy po polsku

Raji An Ancient Epic po raz pierwszy po polsku. Gra dostępna za darmo na Androida i iOS dla posiadaczy Netflixa

Osoby posiadające aktywny abonament Netflixa mogą pobrać mobilną wersję Raji: An Ancient Epic za darmo. Dostęp do tytułu uzyskacie za pośrednictwem sklepów Google Play i App Store. Warto zwrócić uwagę, że jest to jedyna edycja, która posiada polską wersję językową, co oznacza że gigant z branży VOD systematycznie dostosowuje wszystkie publikowane treści do naszego rynku.

Aby zagrać w Raji: An Ancient Epic za darmo za darmo, musicie posiadać wykupiony abonament Netflix oraz pobrać dedykowaną mu mobilną aplikację (za pomocą której pobierzecie grę)

Łowcy, przypominamy Wam, że Netflix to usługa VOD zapewniająca dostęp do obszernej biblioteki seriali i filmów. Subskrypcja dostępny jest w kilku wersjach cenowych z jedną, stałą opłatą. Do dyspozycji macie plany w cenie od 29 zł do 60 zł miesięcznie. Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie Netflix.

Informację o ofercie nadesłał witekgreg. Dzięki!


Łowcy, co sądzicie o podejściu giganta VOD do umieszczanych w abonamencie gier? Cieszycie się, że niewielkie tytuły niezależne otrzymują polskie wersje językowe w ramach Netflix Games? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.