Splatoon 3 tanio na Nintendo Switch

Przetestuj demo Splatoon 3 za darmo! Wkrótce premiera na Nintendo Switch

Wielkimi krokami zbliża się premiera Splatoon 3. Tytuł zadebiutuje na rynku 9 września. Cenę gry Nintendo Switch możecie sprawdzić w naszym artykule, w którym umieściliśmy też najlepsze aktualnie oferty na tani pre-order. Jeśli jednak nie lubicie kupować niczego w ciemno, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Już w tę sobota będziecie mogli testować demo Splatoon 3 za darmo!

Już teraz możecie pobrać grę na swoją konsolę, aby zapoznać się z samouczkiem i wybrać drużynę, po stronie której staniecie. Właściwe demo dostępne będzie dopiero w sobotę, 27 sierpnia. Od godziny 10:00 do 15:59 będziecie mogli wziąć udział w klasycznym Turf War, w którym walczą ze sobą dwie czteroosobowe drużyny. Następnie w godzinach od 16:00 – 22:00 pojawi się specjalny tryb Tricolor Turf War, pozwalający na jednoczesną zabawę trzech zespołów. Następnego dnia, o godzinie 16:00, ponownie zalogujcie się do gra, aby dowiedzieć się kto wygrał 🙂

Demo Splatoon 3 za darmo

Źródło: Nintendo.com


Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.