[Przeciek] Epic Games Store będzie rozdawać 10 dolarów za włączenie 2FA

Według newsa, który wyciekł na oficjalnej stronie Fortnite’a, Epic Games Store planuje rozdawać użytkownikom $10 dolarów kredytu do wykorzystania w sklepie za włączenie dwuetapowego uwierzytelniania konta. Promocja ta ma być połączona z duża wyprzedażą („mega sale”).

Przedwczesny news sugerował, że promocja już jest aktywna, niemniej oficjalne konto Epic Games na Twitterze poinformowało, że news był tylko falstartem, a wyprzedaż faktycznie się pojawi, ale dopiero za kilka dni.

Dzięki za cynk, Kondzoj!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "[Przeciek] Epic Games Store będzie rozdawać 10 dolarów za włączenie 2FA"

 1. Serio, zróbcie jakiś filtr żeby nie pokazywało newsów z Epic Games Store.

  1. Tiaa. A jak faktycznie zaczną rozdawać te dolce i wpadnie jakieś darmowe Ashen, czy Dangerous Driving na wyprzedaży to pierwszy wyciągniesz rękę 😉

   1. Nie, po tym jak zaczęli wykupywać gry na wyłączność kazałem im skasować moje konto. Mogliby dawać za darmo same tytuły AAA, a ja i tak nic od nich nie chcę. I tutaj chodzi o zasady, bo żaden z exclusivów szczególnie mnie nie interesuje. Także ponownie proszę o filtr – włączę na własną odpowiedzialność.

 2. M E G A sale? Myślicie, że przecenią wszystkie 20 gier w sklepie? 😛

   1. Zalinkowałeś do gg deals, gdzie elegancko są pokazane również produkty darmowe, gry które jeszcze nie miały premiery oraz dodatki i różne wersje tego samego tytułu.
    A ja sobie wszedłem na stronkę Epica i policzyłem. Wyszło mi 46 (albo 47, bo nie wiem czy policzyłem World of Goo) już wydanych, płatnych tytułów, bo zapewne tylko tych będzie dotyczyła wyprzedaż. Biorąc pod uwagę, że 11 było za darmo, to właściwie zostają 35 (36) gry. Bardzo przyzwoite, ale w dalszym ciągu jest ich bardzo mało.

    Chyba że jakieś gry w cudaczny sposób poukrywali. Aha, no i dodałem jeszcze Fortnite’a, bo ten właściwie też jest płatny.

    1. 1. Dodatki i inne edycje to też produkty
     2. Aktualnie na stronie głównej EGS schowane są gry Ubisoftu z przyczyn technicznych. Do czasu wyprzedaży zapewne powrócą.
     3. Wcale nie twierdzę, że produktów jest dużo. Ot, zwracam uwagę, że gier jest 80, a nie 20, czy „kilka” jak podaje kolega niżej 😉

    2. 1. W pełni się zgadzam.
     2. To sporo wyjaśnia.
     3. Gier jest 80, czy produktów jest 80? Imo to nie jest równoznaczne 😛

 3. „mega sale”?
  A czy przypadkiem pan Tim nie mowil kiedys, ze u nich nie bedzie duzych promocji jak to ma miejsce na steamie? :> Hipokryzja goni hipokryzje.

  1. Pan Tim, twój nauczyciel muzyki czy kto? Podasz jakieś źródło czy tak tylko sobie gadasz?

   1. gry – online . pl / newsroom/sergey-galyonkin-wyjasnia-jak-epic-games-store-pozyskuje-influenc/zd1b90a

    >>>Epic Games ma też nieco inne podejście do kwestii wyprzedaży. Firma nie zamierza organizować olbrzymich akcji promocyjnych, z których znany jest Steam – zdaniem Sergeya Galyonkina mają one negatywny wpływ na sprzedaż wszystkich pozostałych, nieobjętych promocją tytułów. Wyprzedaże będą się pojawiały na platformie, jednak nie będą tak masowe, a informacje o nich będą wyświetlane obok tych dotyczących innych gier (premier itp.).

    1. Czyli nie pan Tim, a Aquma, na podstawie tłumaczenia z rosyjskiego podcastu zamieszczonego na forum ResetEra.

     …chyba, że Aquma, to pan Tim?

    2. nie wazne jak czeste ale zeby byly sensowne a nie takie jak w ostatnic latach na steamie gdzie poza wyprzedarzami sa lepsze promocje nic w trakcie, moze konkurencja to zmieni i beda jak wczesniej.

    3. ???…uważasz, że to Steam powinien mówić wydawcom kiedy i jakie promocje mają robić?

 4. No to rozdawanie kasy część kolejna już widzę jak się będą chwalić ile mają milionów użytkowników po przejęciu Rocket League a ludzie będą chcieli tylko zagrać ale muszą teraz zrobić epicka konto co Tim będzie się chwalił i zero promocji bo to szkodzi komu ? sklepowi ? po co kupować grę za 50 zł w promocji na Steamie jak można kupić za 250 zł u Epika Tima ma koleś racje 🙂 Dobry ten epik wszędzie rozdaje kase no ale to jest walko z monopolowym Steamem xD.

 5. Lol super. Tylko ze najtansza gra pewnie bedzie za 13 dolców abyśmy dali im swoje dolary. W dodatku tam nie ma żadnych gier, które mnie interesują.

  1. Tam jest kilka gier no chyba że wykupią wszystko i wszystkich Bodelands 2 zarobił na sztima miliony no ale epick daje więcej i sztim upada jak to mówił Pichtcroft epick ratuje Bordelands i Metro 🙂

  2. Hades kosztuje 37zł, więc 10$ powinno wystarczyć, a gra jest dość ciekawa.

 6. Jak dla mnie umyślny Falstart. Promują się jak tylko mogą, darmowe rozdawnictwa, wykupowanie gier aby były tylko u nich dostępne. Teraz „przypadkiem” wyciekło przed wcześnie. Phi.

 7. Jak wznowią prace nad nowym Unrealem (Tournament też) to może wrócę, do tego czasu będę traktował sklep jak powietrze.

 8. No i wyszła promocja, po zakupie za minimum 60zł dostaniecie rabat 40zł. Tak wygląda ich darmowe 10$ xD