PlayStation Stars w Polsce

Program lojalnościowy PlayStation Stars trafił do Polski. Gracze otrzymają Sekiro: Shadows Die Twice za darmo

Sony właśnie uruchomiło PlayStation Stars. Program lojalnościowy upoważnia do otrzymywania punktów za dokonywanie zakupów w PS Store. Wykorzystując usługę Stars gracze na PS4 i PS5 będą mogli odebrać m.in. Sekiro: Shadows Die Twice za darmo.

PlayStation Stars jest dostępne wyłącznie w aplikacji mobilnej PlayStation App (Android lub iOS). Logując się na swoje konto po raz pierwszy z poziomu apki otrzymacie możliwość zarejestrowania do usługi Stars. Po wyrażeniu chęci członkostwa można zdobywać walutę wymaganą do odblokowania cyfrowych fantów. Walutę PlayStation Stars otrzymuje się za wykonywanie czasowych zadań (dostępnych z poziomu PlayStation App) oraz kupowanie gier.

Zdobyte punkty można wymienić na dioramy wystawiane w cyfrowej półce przypisanej do konta, dzięki którym podniesiemy swój prestiż wśród znajomych. O wiele bardziej ciekawą funkcją jest odebranie gier i doładowań PlayStation Store za darmo. Każdy użytkownik PS Stars, który ma wystarczającą ilość punktów, zamieni je na:

  • Sekiro: Shadows Die Twice PS4 / PS5 – 15 000 punktów Stars
  • It Takes Two PS4 / PS5 – 10 000 punktów Stars
  • Hades PS4 / PS5 – 6250 punktów Stars
  • Cult of the Lamb PS4 / PS5 – 6250 punktów Stars
  • Doładowanie 90 PLN do PS Store – 2250 punktów Stars
  • Doładowanie 25 PLN do PS Store – 625 punktów Stars

W miarę postępów w programie Stars (kupowania gier i wbijania rzadkich osiągnięć) będziecie zwiększać poziom swojego konta PlayStation, co przyniesie dodatkowe benefity, takie jak priorytetowy dostęp do supportu PlayStation:

Więcej informacji o PlayStation Stars znajdziecie na polskiej stronie PlayStation.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.