Gry za darmo na gry PlayStation 4, konsole, kontrolery oraz akcesoria

Znaleziono 643 wpisy

Rozpoczęły się otwarte betatesty Exoprimal, dzięki którym zarówno gracze pecetowi, jak i konsolowi mogą zagrać za darmo w najnowszą grę Capcomu. Darmowy okres próbny potrwa do końca weekendu.

Czytaj więcej

W ramach obchodów piątej rocznicy premiery, Ubisfot postanowił udostępnić grę Far Cry 5 za darmo. Tytuł będzie można testować bezpłatnie od 23 do 27 marca. Z darmowego weekendu skorzystają użytkownicy PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Dodatkowo, dziś zadebiutowała aktualizacja pozwalająca na zabawę w Far Cry 5 w 60 klatkach na sekundę na PS5 oraz Xbox Series X|S.

Czytaj więcej

Już w najbliższy czwartek rozpocznie się kolejny darmowy weekend. Tym razem będziecie mogli przetestować tryb multiplayer w Call of Duty: Modern Warfare 2 za darmo. W najnowszą odsłonę serii zagracie bezpłatnie od 16 do 20 marca. W ramach sezonu drugiego będziecie mogli sprawdzić 6 map, 8 trybów rozgrywki oraz pierwszą odsłoną trybu Special Ops Raid.

Czytaj więcej

Podczas wczorajszej konferencji Capcomu zostało udostępnione demo Resident Evil 4 Remake. Gracze na PC, konsolach PS4, PS5 i Xbox Series mogą już teraz zapoznać się z samym początkiem odnowionej przygody Leona Kennedy’ego.

Czytaj więcej

Francuska koporacja rozpoczyna kolejny okres próbny swojej gry. Od jutra, 9 marca, gracze na PC i konsolach otrzymają dostęp do Tom Clancy’s Rainbow Six Siege za darmo. Grę można już teraz pobierać na wszystkich platformach.

Czytaj więcej

W sklepach cyfrowej dystrybucji pojawiło się demo Wo Long: Fallen Dynasty. Darmowa wersja próbna jest dostępna na PC, konsolach PlayStation i Xbox.

Czytaj więcej

Sony również obchodzi święto zakochanych. Na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation możecie odebrać kostium „Walentynki” do Sackboy Wielka Przygoda za darmo.

Czytaj więcej

Już od czwartku, 16 lutego, będziecie mogli przetestować grę Far Cry 6 za darmo. Najnowsza część serii zostanie udostępniona bez żadnych dodatkowych kosztów na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Bezpłatny okres potrwa do 20 lutego, do godziny 17:00.

Czytaj więcej

Ubisoft zapowiada udostępnienie For Honor za darmo. Już od dzisiaj będziecie mogli ogrywać pełną wersję gry na PC i konsolach bez żadnych dodatkowych kosztów. Okres próbny potrwa przez tydzień.

Czytaj więcej

Użytkownicy konsol PlayStation i pecetowi gracze mogą z okazji Chińskiego Nowego Roku odebrać kostium do gry Sackboy Wielka Przygoda za darmo. Element kosmetyczny jest dostępny z poziomu PlayStation Store, Steam oraz Epic Games Store.

Czytaj więcej

Firma IO Interactive postanowiła ujednolicić trzy ostatnie gry z serii Hitman. Od 26 stycznia Hitman 3 zmienia nazwę na Hitman World of Assassination, dzięki czemu posiadacze gry otrzymają zawartość z Hitman GOTY oraz Hitman 2 za darmo.

Czytaj więcej

Już od jutra będziecie mogli przetestować tryb rozgrywki wieloosobowej w Call of Duty: Modern Warfare 2 za darmo. W najnowszą odsłonę zagracie bezpłatnie od 15 do 19 grudnia. W tym czasie zapoznacie się z wybraną zawartością z pierwszego sezonu: 3 mapami, 4 trybami rozgrywki oraz trybem z perspektywy trzeciej osoby.

Czytaj więcej

Sony przygotowało specjalne wydarzenie dla graczy na konsolach PlayStation. Wrap-Up 2022 właśnie wystartowało, przeglądając jak wyglądał Wasz rok na sprzęcie japońskiej korporacji możecie otrzymać awatar do konta z gry Astro Bot.

Czytaj więcej
  • PlayStation Wrap-Up 2022
  • Awatar Podsumowanie Roku 2022 – XJAK-XHN5-J6NQ
  • Awatar Jazda i Wyścigi – MKQG-B9N7-H3KE
  • Awatar God of War – G82P-9GN6-LX56

Na Steam oraz w sklepach PlayStation Store i Xbox Store możecie odebrać bezpłatnie pakiet zawierający grę FINAL FIGHT za darmo. Aby przypisać DLC do swojego konta niezbędne jest posiadanie bezpłatnego emulatora Capcom Arcade Stadium. Na platformie Valve dostępny jest też zestaw z grą STREET FIGHTER za darmo, wymagający do działania Capcom Arcade 2nd Stadium.

Czytaj więcej

Na oficjalnym Twitterze i Facebooku PlayStation pojawiła się informacja o weekendzie darmowego dostępu do multiplayera na konsolach Sony. Między 10 i 11 grudnia każdy zainteresowany będzie mógł wskoczyć na serwery swoich ulubionych gier.

Czytaj więcej

Każdy zainteresowany będzie mógł od jutra (1 grudnia, 18:00) wypróbować grę Tom Clancy’s Rainbow Six Siege za darmo. Tytuł będzie dostępny bezpłatnie przez tydzień w wersjach na PC, Google Stadia oraz konsole PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S. Użytkownicy powyższych platform mogą już teraz pobrać produkcję na dyski.

Czytaj więcej

Ubisoft przygotował fabularne zakończenie historii Eivor. Wszyscy posiadacze Assassin’s Creed Valhalla mogą od dzisiaj pobrać dodatek The Last Chapter za darmo. Rozszerzenie jest zawarte w najnowszej aktualizacji na platformach PC, PlayStation i Xbox.

Czytaj więcej

W najbliższy piątek, 2 grudnia, odbędzie się premiera Need for Speed Unbound. W najnowsza odsłonę wyścigowej serii możecie zagrać przez 10 godzin za darmo w ramach abonamentów EA Play i Xbox Game Pass. Okres próbny jest dostępny na PC, konsolach PlayStation oraz Xbox.

Czytaj więcej

Premiera Call of Duty: Warzone 2.0 już dziś. Serwery zostaną otwarte już za kilka godzin. Drugie podejście serii do trybu battle royale ukaże się na PC oraz na konsolach PlayStation i Xbox. Twórcy nie zapomnieli o poprzedniej generacji i w Warzone 2.0 zagramy zarówno na PS4, jak i na Xbox One. Wszyscy zainteresowani mogą już pobierać wstępnie zawartość gry, aby przygotować się na dzisiejszy start serwerów. W dalszej części wpisu dowiecie się jak pobrać CoD: Warzone 2.0 za darmo i kiedy oficjalnie ruszy Sezon 1. nowej produkcji Activision.

Czytaj więcej

Użytkownicy Steama, konsoli Sony oraz Microsoftu mogą odebrać pakiet Chevrolet, Range Rover i Alfa Romeo do Need for Speed Payback za darmo. Pakiet został udostępniony dla każdego bez dodatkowych opłat.

Czytaj więcej

Posiadacze konsol PlayStation 4 i PlayStation 5 mogą odebrać dwa dodatki do UFC 4 za darmo. W ramach rozszerzeń otrzymacie dwóch zawodników – Anthony Joshua i Tyson Fury, do wykorzystania w grze. Do przypisania DLC nie jest wymagane posiadanie podstawowej wersji gry UFC 4.

Czytaj więcej

Łowcy, wczoraj informowaliśmy Was, że Battlefield 2042 w Xbox Game Pass Ultimate i EA Play zadebiutuje wraz z rozpoczęciem się 3. Sezonu. Dziś mamy dobrą wiadomość dla osób nie posiadających wspomnianych abonamentów. Grę Battlefield 2042 za darmo będziecie mogli testować na PC oraz konsolach PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S już od 1 grudnia. Bezpłatny okres dla każdej z platform zakończy się w innym terminie.

Czytaj więcej

Wszyscy zainteresowani mogą odebrać dodatek do Dying Light 2 za darmo. Dying Laugh Bundle dostępne jest bezpłatnie na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Aby skorzystać z DLC wymagane jest posiadanie podstawowej wersji gry Dying Light 2.

Czytaj więcej

Subskrybenci Amazon Prime mogą odebrać specjalny pakiet z okazji 25-lecia Fallouta za darmo. Zestaw może zostać wykorzystany w grze Fallout 76 na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox.

Czytaj więcej