Gry za darmo na gry PlayStation 5, konsole, kontrolery oraz akcesoria

Znaleziono 294 wpisy

Rozpoczęły się otwarte betatesty Exoprimal, dzięki którym zarówno gracze pecetowi, jak i konsolowi mogą zagrać za darmo w najnowszą grę Capcomu. Darmowy okres próbny potrwa do końca weekendu.

Czytaj więcej

W ramach obchodów piątej rocznicy premiery, Ubisfot postanowił udostępnić grę Far Cry 5 za darmo. Tytuł będzie można testować bezpłatnie od 23 do 27 marca. Z darmowego weekendu skorzystają użytkownicy PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Dodatkowo, dziś zadebiutowała aktualizacja pozwalająca na zabawę w Far Cry 5 w 60 klatkach na sekundę na PS5 oraz Xbox Series X|S.

Czytaj więcej

Już w najbliższy czwartek rozpocznie się kolejny darmowy weekend. Tym razem będziecie mogli przetestować tryb multiplayer w Call of Duty: Modern Warfare 2 za darmo. W najnowszą odsłonę serii zagracie bezpłatnie od 16 do 20 marca. W ramach sezonu drugiego będziecie mogli sprawdzić 6 map, 8 trybów rozgrywki oraz pierwszą odsłoną trybu Special Ops Raid.

Czytaj więcej

Podczas wczorajszej konferencji Capcomu zostało udostępnione demo Resident Evil 4 Remake. Gracze na PC, konsolach PS4, PS5 i Xbox Series mogą już teraz zapoznać się z samym początkiem odnowionej przygody Leona Kennedy’ego.

Czytaj więcej

Dodatek Covet Nails do gry Forspoken za darmo możecie odebrać bezpośrednio na platformie Steam. Paznokcie Covet dla Frey dostępne będą bezpłatnie przez ograniczony czas, do 17 marca. DLC w wersji na PC i PS5 pojawiło się również w ofercie abonamentu Amazon Prime. Wygenerowany kod należy aktywować na oficjalnej stronie Square Enix.

Czytaj więcej

Francuska koporacja rozpoczyna kolejny okres próbny swojej gry. Od jutra, 9 marca, gracze na PC i konsolach otrzymają dostęp do Tom Clancy’s Rainbow Six Siege za darmo. Grę można już teraz pobierać na wszystkich platformach.

Czytaj więcej

Dużymi krokami zbliża się premiera Anno 1800 Edycja Konsolowa. Tytuł zadebiutuje na PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 16 marca 2023 roku. Z tej okazji Ubisoft zapowiedział darmowy tydzień z grą. W Anno 1800 za darmo na PC, PS5 oraz XSX zagramy w dniu debiutu na rynku wersji konsolowej. Produkcja będzie dostępna bezpłatnie do przetestowania od 16 do 23 marca.

Czytaj więcej

W sklepach cyfrowej dystrybucji pojawiło się demo Wo Long: Fallen Dynasty. Darmowa wersja próbna jest dostępna na PC, konsolach PlayStation i Xbox.

Czytaj więcej

Sony również obchodzi święto zakochanych. Na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation możecie odebrać kostium „Walentynki” do Sackboy Wielka Przygoda za darmo.

Czytaj więcej

Już od czwartku, 16 lutego, będziecie mogli przetestować grę Far Cry 6 za darmo. Najnowsza część serii zostanie udostępniona bez żadnych dodatkowych kosztów na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Bezpłatny okres potrwa do 20 lutego, do godziny 17:00.

Czytaj więcej

Łowcy, jeśli nie lubicie kupować przysłowiowego kota w worku, a dotychczasowe prezentacji nie przekonały Was do zakupu nowego „Monster Huntera” od EA, to już od dziś możecie zagrać Wild Hearts za darmo w ramach subskrypcji EA Play i Xbox Games Pass Ultimate na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Bezpłatne demo zostało udostępnione na 3 dni przed premierą Wild Hearts. Dla osób nie posiadających żadnej subskrypcji, wciąż dostępna jest oferta na miesiąc XGPU za 4 zł!

Czytaj więcej

Najnowsza gra od twórców ostatnich odsłon serii X-COM otrzymała wersję próbną. Demo Marvel’s Midnight Suns jest dostępne za darmo na konsolach Xbox Series. Posiadacze PlayStation 5 mogą skorzystać z triala wyłącznie poprzez subskrypcję PlayStation Plus Premium.

Czytaj więcej

Na platformie Steam możecie przez ograniczony czas odebrać dodatek Cat’s Meow Cloak do gry Forspoken za darmo. DLC w wersji na PC i PS5 dostępne jest również dla posiadaczy abonamentu Amazon Prime. Otrzymany kod należy wykorzystać na oficjalnej stronie Square Enix.

Czytaj więcej

Ubisoft zapowiada udostępnienie For Honor za darmo. Już od dzisiaj będziecie mogli ogrywać pełną wersję gry na PC i konsolach bez żadnych dodatkowych kosztów. Okres próbny potrwa przez tydzień.

Czytaj więcej

Użytkownicy konsol PlayStation i pecetowi gracze mogą z okazji Chińskiego Nowego Roku odebrać kostium do gry Sackboy Wielka Przygoda za darmo. Element kosmetyczny jest dostępny z poziomu PlayStation Store, Steam oraz Epic Games Store.

Czytaj więcej

Firma IO Interactive postanowiła ujednolicić trzy ostatnie gry z serii Hitman. Od 26 stycznia Hitman 3 zmienia nazwę na Hitman World of Assassination, dzięki czemu posiadacze gry otrzymają zawartość z Hitman GOTY oraz Hitman 2 za darmo.

Czytaj więcej

Sony zdradziło oficjalną premierę Resident Evil Village VR. Gra trafi na rynek w ten sam dzień, co gogle PlayStation VR2. Od 22 lutego 2023 roku wszyscy posiadacze Resident Evil Village na PS5 pobiorą darmowe DLC umożliwiające zanurzenie się w wirtualnej rzeczywistości.

Czytaj więcej

Już od jutra będziecie mogli przetestować tryb rozgrywki wieloosobowej w Call of Duty: Modern Warfare 2 za darmo. W najnowszą odsłonę zagracie bezpłatnie od 15 do 19 grudnia. W tym czasie zapoznacie się z wybraną zawartością z pierwszego sezonu: 3 mapami, 4 trybami rozgrywki oraz trybem z perspektywy trzeciej osoby.

Czytaj więcej

Sony przygotowało specjalne wydarzenie dla graczy na konsolach PlayStation. Wrap-Up 2022 właśnie wystartowało, przeglądając jak wyglądał Wasz rok na sprzęcie japońskiej korporacji możecie otrzymać awatar do konta z gry Astro Bot.

Czytaj więcej
  • PlayStation Wrap-Up 2022
  • Awatar Podsumowanie Roku 2022 – XJAK-XHN5-J6NQ
  • Awatar Jazda i Wyścigi – MKQG-B9N7-H3KE
  • Awatar God of War – G82P-9GN6-LX56

Na Steam oraz w sklepach PlayStation Store i Xbox Store możecie odebrać bezpłatnie pakiet zawierający grę FINAL FIGHT za darmo. Aby przypisać DLC do swojego konta niezbędne jest posiadanie bezpłatnego emulatora Capcom Arcade Stadium. Na platformie Valve dostępny jest też zestaw z grą STREET FIGHTER za darmo, wymagający do działania Capcom Arcade 2nd Stadium.

Czytaj więcej

Na oficjalnym Twitterze i Facebooku PlayStation pojawiła się informacja o weekendzie darmowego dostępu do multiplayera na konsolach Sony. Między 10 i 11 grudnia każdy zainteresowany będzie mógł wskoczyć na serwery swoich ulubionych gier.

Czytaj więcej

Każdy zainteresowany będzie mógł od jutra (1 grudnia, 18:00) wypróbować grę Tom Clancy’s Rainbow Six Siege za darmo. Tytuł będzie dostępny bezpłatnie przez tydzień w wersjach na PC, Google Stadia oraz konsole PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S. Użytkownicy powyższych platform mogą już teraz pobrać produkcję na dyski.

Czytaj więcej

Ubisoft przygotował fabularne zakończenie historii Eivor. Wszyscy posiadacze Assassin’s Creed Valhalla mogą od dzisiaj pobrać dodatek The Last Chapter za darmo. Rozszerzenie jest zawarte w najnowszej aktualizacji na platformach PC, PlayStation i Xbox.

Czytaj więcej

W najbliższy piątek, 2 grudnia, odbędzie się premiera Need for Speed Unbound. W najnowsza odsłonę wyścigowej serii możecie zagrać przez 10 godzin za darmo w ramach abonamentów EA Play i Xbox Game Pass. Okres próbny jest dostępny na PC, konsolach PlayStation oraz Xbox.

Czytaj więcej