Placebo Effect – za darmo (Gamehag)

Aby odebrać klucz wymagane jest wykonanie kilku zadań oraz minimalnie 5 poziom na Steam. W momencie publikacji newsa zostało jeszcze ok. 1070 kluczy. Dzięki za cynk, Ejdrien!

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Placebo Effect na Steama za darmo"

 1. fake maili nie przyjmuje przy rejestracji, a gra zdecydowanie należy do tych gówno-produkcji, wiec nie ma co brać nawet jak jest za darmo …

  1. Fakeowy gmail, fakeowy twitter i fakeowy yt na innej przeglądarce żeby nie musieć się przelogowywać pomagają na stronkach tego typu.

 2. Przydałyby się dokładniejsze filtry newsów, np. odróżniające prawdziwe rozdawnictwa od syfstronek z zadaniami. : /

  1. Niektóre rozawanka z zadaniami są spoko, zwłaszcza te, które nie są weryfikowane, typu klikasz-zamykasz, powtórz 5 razy i już.

  1. Taka do robienia jakichś „głupich zadań”. Są „lepsze i gorsze” rozdawanka z zadaniami. Moim zdaniem gamehag to szit ale równie dobrze ktoś może powiedzieć, że lubi taki szit 😉 lub że mu taki szit nie przeszkadza.
   Jak dla mnie mogliby tego tutaj nie wrzucać (jednakże ta stronka nie jest dla mnie:) ale „poprawili” info w newsie, no i git. Jakoś nie kojarzę żeby na Łowcach wrzucali gejmhaga, zapewne to wyparłem 🙂

 3. Żenujący news sugerujący, że wymagane jest tylko minimalnie 5 poziom na Steam. Otóż trzeba wykonać też kilka czynności przez co zupełnie się nie opłaca.

    1. na gamehag ale ktoś nie popatrzył na link i pomyślał że na steamie jest ta promka

    1. To sobie kliknie i zobaczy, że nie na Steamie, liczba kluczy też raczej podpowiada, ze to nie jest na Steamie…ale rozumiem problem, przydało by się dodać wzmiankę o gamehag w tytule newsa.

    2. No właśnie „sobie kliknie i zobaczy” – dokładnie o to chodzi, tj. wyświetlenia.

    3. No i co się tobie stanie jeżeli tam klikniesz, wejdziesz na gamehag zamykasz stronke i tyle (no chyba, że ktoś chce się w to „bawić”)?

     (zresztą i tak już dopisali do newsa stronę skąd to cudo)

    4. Co mi się stanie? Stracę czas i poniekąd staję się „lemingiem do nabijania kobzy” 🙂

    5. A ile tej kabzy nabijesz i czasu stracisz?

     Mi ogarnięcie i zamknięcie strony zajęło ok 2 sekundy…ale i tak siedziałem przy kompie i traciłem czas, siła wyższa. Może więc nie tyle straciłem, a wykorzystam go właśnie na to kliknięcie. Bardziej mnie ciekawi ile ktoś na tym zarobił, że kliknąłem?
     (z ciekawości, bo jakoś żalu nie mam, że ktoś sobie na tym kliknięciu zbił majątek…a od cebuli czasem oczy szczypią 😉

    6. Wiem, że dla Ciebie to może być niesamowite, ale użytkowników tego portalu jest trochę więcej niż nas 2 – także sumka jest większa niż Ci się wydaje.

    7. No właśnie nie wydaje mi się żadna sumka, dlatego pytam 🙂

     (no i nie ma dla mnie większego znaczenia ilu użytkowników tego portalu tam kliknie, dla mnie są to tylko te 2 sekundy)

    8. Wydaje Ci się 🙂 Inaczej by się nie opłacało tego robić, nie uważasz? Ale żeby nie było, nie znam dokładnych stawek i nie siedzę w tej branży – wiem tyle ile wyczytałem w siec, więc w sumie moja wiedza może być guzik warta (ot znak czasów, nie wiadomo w co wierzyć póki się nie zapytasz źródła, ale ono rzadko kiedy chce „współpracować”).

     Co do drugiej kwestii – z tymi „2 sekundami” to różnie bywa. Wyobraź sobie, że klikasz na słabej jakości połączeniu mobilnym (czy nawet stacjonarnym). Komp Ci ledwo wyrabia, czekasz 30 sekund, a potem dostajesz crap – wtedy trudniej bagatelizować takie niedbalstwo ze strony twórcy „artykułu”, prawda? 🙂

    9. Nie wydaje mnie się, pojęcia nie mam, dlatego pytam 😛

     Co do drugiej kwestii, news został poprawiony prawda?
     No i zapewne jeżeli wszystko zrobiłbyś w ciągu pól sekundy, razem z tymi zadaniami, to i tak najprawdopodobniej dostajesz crapa XD.

     Nie wiem co masz za neta, ale przy takim newsie nie potrafię wczuć się w dramaturgię „niedbalstwa” (do tego i tak mało prawdopodobne żeby zdobył klucz z takim netem, kluczy było tylko 1070 :P). Ktoś sobie nie przycebuli „crapa”, serio, to ma być jakaś wielka tragedia? (a przy jakimś bardziej zacnym tytule, z takim demonem prędkości szanse na powodzenie są niemal zerowe…nie da się ukryć, że koleś raczej jest przyzwyczajony, że nic nie zgarnia;)
     (nawet jeżeli to nie jest crap i da się w to grać:)

 4. Po tym, co tutaj sobą zaprezentował, składam wniosek, aby Takelot więcej tutaj nie pisał.

  1. Jak jesteś taki hop do przodu, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zaczął tu publikować. Dostajesz informację o grze, a jeszcze narzekasz…

   1. Ale ma trochę racji, jest to „specyficzne” rozdawnictwo. Też uważam, że nie powinno promować się na Łowcach tego typu stronek.

   2. Mam pełne prawo skrytykować sposób podania informacji, a ty nie masz żadnego prawa mi tego zabraniać, tylko stękać.

    Na przyszłość pamiętaj, że jak tylko zająkniesz się na temat krytykowania czegokolwiek i gdziekolwiek, przypomnij sobie, że wg twojego toku myślenia musisz samemu zrobić to lepiej.

    Wiesz, żeby nie być „taki hop do przodu”…

   3. O syfie na gamehag z zadaniami wymagającymi kont facebook i twitter, subskrybowania syfiastego kanału na youtube i ogólnie zbyt dużo zachodu.

 5. mam pytanie po co takie śmieci przypisywać do swojego konta Steam ? rozumiem dominuje tutaj zasad za darmo to biorę nie ważne że to kał w woreczku 🙂

 6. Nie warto nawet patrzeć na ten syf imo no chyba że jest się tak biednym że trzeba brać darmówki.