Gry za darmo na PC

Znaleziono 3 938 wpisów

Darmowy weekend z grami z serii Endless na Steam

Na Steam, w ciągu najbliższego weekendu, będziecie mogli przetestowania gry z serii Endless za darmo:

Po zakończeniu bezpłatnego okresu gry znikną z waszej biblioteki. Możecie jednak skorzystać z aktualnych promocji na Steam i zakupić gry z serii Endless taniej. Listę przecenionych tytułów znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

  Polecamy

Za darmo to i ocet słodki! Polecane darmowe gry na PC, PlayStation, Xbox oraz gogle Meta Quest (21.01)

W tym tygodniu, po raz pierwszy od początku istnienia serii, do polecanych darmowych gier na PC, PlayStation oraz Xbox (czasami też na Nintendo Switch) dołączą gry za darmo na gogle VR Meta Quest, znane nieco lepiej pod nazwą Oculus Quest. Na start cztery tytuły, które udostępniono bezpłatnie w ciągu ostatniego tygodnia. Pecetowcy tradycyjnie już skorzystać mogą z oferty Epic Games Store. Tym razem za darmo ciekawa gra logiczna Relicta. Osoby, które nie zdążyły odebrać swego czasu Company of Heroes 2 za darmo na Steam mają teraz kolejną okazję. Co prawda teraz na zewnętrznym portalu rozdawana jest sama podstawka, bez dodatku Ardennes Assault, ale dobre i to!

W rozwinięciu wpisu znajdziecie najciekawsze darmowe gry na PC, konsole PlayStation i Xbox oraz gogle Meta Quest dostępne w momencie pisania newsa 🙂

100,000 Blood Points do Dead by Daylight za darmo (20.01)

Pojawił się nowy kod, który możecie wykorzystać w grze Dead by Daylight. Tym razem w nagrodę otrzymacie 100 000 Blood Points za darmo. W celu dodania bezpłatnego bonusu do swojego konta musicie z poziomu gry przejść do sklepu i wykorzystać poniższy kod w polu „REDEEM CODE”:

  • 100,000 Blood Points – za darmo z kodem: LIGHTSCAMERABP

Łowcy, jeśli nie posiadacie jeszcze podstawowej wersji gry, to najlepsze promocje na Dead by Daylight na PC znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Informację o promocji nadesłał murinus. Dzięki!

Daemon X Machina następną darmową grą w Epic Games Store

Użytkownik Billbil-kun znów się nie mylił. Jego przeciek został potwierdzony i juz oficjalnie wiemy, że kolejną darmową grą na PC rozdaną przez Epic Games Store zostanie Daemon X Machina. Grę będzie można przypisać do swojego konta w dniach 27.01-03.02.

Łowcy, jak oceniacie kolejną darmówkę od Epic Games Store? Spodziewaliście się tego tytułu za darmo przed publikacją przecieku? Napiszcie w komentarzach 🙂 

  Polecamy

Relicta za darmo w Epic Games Store

W Epic Games Store od dziś możecie przypisać do swojego konta grę Relicta za darmo. Tytuł będzie dostępna bezpłatnie do 27 stycznia, do godziny 17:00.

  • Relicta – za darmo od 20 do 27 stycznia

Łowcy, jeśli będziecie chcieli posiadać Relicta również na koncie Steam, to zapraszamy do rozwinięcia wpisu. Znajdziecie tam najlepsze oferty na grę w wersji na platformę Valve.

  Polecamy

Za darmo to i ocet słodki! Polecane darmowe gry na PC, PlayStation oraz Xbox (14.01)

Pora na kolejne darmowe gry na PC oraz konsole. Na Steam możemy odebrać bezpłatny kluczyk do Fireground (dzięki za info!). Nie wystarczy jednak proste kliknięcie i przypisanie tytułu do konta. Trzeba będzie dać od siebie ciut więcej. Niemniej, bez obaw. Nie ma tam nic skomplikowanego, nie trzeba nic płacić, a do tego wszystko wykonuje się w obrębie wspomnianej platformy. Instrukcję znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Na Epic Games Store pojawiła się natomiast powtórka sprzed kilku miesięcy, w postaci kosmicznej strategii 4X – Galactic Civilizations III. Oprócz tego znalazło się też kilka mniejszych produkcji DRM Free.

Listę najciekawszych gier objętych darmowym weekendem, a także dostępne do przypisania na stałe darmowe gry na PC, PlayStation oraz Xbox znajdziecie w rozwinięciu wpisu 😉

Koniec giveawaya Fireground

Givaway Fireground został zakończony. Dopisano ofertę na darmowe DLC do Kards

159,000 Blood Points do Dead by Daylight za darmo (12.01)

Bezpośrednio w grze Dead by Daylight możecie wykorzystać nowe kody aktywujący 159 000 Blood Points za darmo. Aby przypisać bezpłatny bonus do swojego konta musicie z poziomu gry przejść do sklepu i wpisać poniższe kody w polu „REDEEM CODE”:

  • 59,000 Blood Points – za darmo z kodem: 59th39
  • 100,000 Blood Points – za darmo z kodem: REVEALED

Najlepsze aktualnie promocje na Dead by Daylight na PC znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

PUBG: Battlegrounds za darmo na PC i konsolach. Serwery gry już działają

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, PUBG: Battlegrounds za darmo zostało udostępnione dziś na pecetach oraz konsolach PlayStation i Xbox. Serwery są już online i każdy zainteresowany może w dowolnej chwili wskoczyć do gry. Dotychczasowi posiadacze PUBG, w ramach rekompensaty, otrzymają Specjalny Pakiet Pamiątkowy wypełniony skórkami i innymi cyfrowymi bonusami. Na ich kontach pojawi się też rozszerzenie nazwane Battlegrounds Plus, umożliwiające m.in. udział w grach rankingowych. Osoby, które rozpoczną zabawę po przejściu PUBG na model F2P, będą mogły dokupić je osobno.

W PUBG za darmo zagracie na:

Tajemniczy prezent za zapisanie się do newslettera sklepu Fanatical – do wygrania vouchery i gry o wartości nawet 250$

Sklep Fanatical wszedł we współpracę z serwisem PCGamesN, dzięki czemu zapisując się do newslettera sklepu otrzymacie tajemniczy prezent w postaci gier o wartości nawet 250$ lub zniżek na zakupy. Dopisując swojego maila do biuletynu informacyjnego Fanatical poprzez stronę Gleam.io otrzymacie gwarantowany prezent:

  • Mystery Gift – voucher lub losowa gra za darmo za zapisanie się do newslettera

Prezenty zostaną rozesłane do 48 godzin od zapisania do newslettera.

Więcej informacji o rozdawnictwie znaleźć można na stronie PCGamesN.