Każdy, kto zaloguje się do Red Dead Online do wtorku 5 marca, otrzyma za darmo zestaw przedmiotów.
Zawartość pakietu:

Źródło

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Zestaw przedmiotów w Red Dead Online za darmo"

 1. Zamiast dawać prezenty to powinni wreszcie doprowadzić RDO do poziomu GTA Online z premiery. Brak trybów prywatnych i narzucony machmaking to kpina. Nawet sobie ze znajomymi pograć nie można jak się jest przeciwnikiem zabijania każdego.

  1. Tego szukam od kupna tydzień temu. Beznadzieja nawet pograć spokojnie nie mogę misji żeby kasę zarobić bo co jakiś czas wychodzić musze do singla przez tych durniów… Padaka jak nic Jak tu zarobić i rozwinąć postać na spokojnie?

  2. Dlatego to ma wciąż dopisek BETA. GTA O po dziś dzień ma masę bolączek a i tak jest szalenie grywalne. Potrzeba żeby RDO też zaczęło tętnic contentem

   1. Beta to tylko pretekst by nie dbać o zdanie graczy. Nie robią trybu prywatnego bo wtedy nikt kasy nie wydaje na zbędne przedmioty

   2. Dopisek beta może i ma a i tak koszą grubą kasę za emotki. Widziałeś? Jakoś tego nie widzę bo ekonomię gry znowu pogorszyli. W takim tempie multi dobrze nie wyszło z bety a już drugi raz ekonomia poszybowała w dół… złoto złoto widzę dużo złota… ile kupić złota w ms store ile? 🙂
    Szkoda że tak w zaparte idą w mikrotransakcje bo tu może być gorzej niż jest w gta online w tej chwili.

 2. Wow, „pakiet opieki” – takiego tłumaczenia „care package” jeszcze nie widziałem.

    1. Oficjalnie w polskiej wersji newsa na stronie Rockstara nazwali to zestawem przedmiotów:
     „Oprócz nowej zawartości czekają na Was cotygodniowe premie. Już w tym tygodniu możecie otrzymać specjalny zestaw przedmiotów, które pomogą wykonać wyzwania dnia i przetrwać inne przygody we wszystkich pięciu stanach.”

     W angielskiej wersji:
     „In addition to new content, stay tuned for new weekly bonuses such as this week’s care package to help you tackle Daily Challenges and your other ongoing adventures across the five states.”

   1. Za wikipedią:

    The CARE Package was the original unit of aid distributed by the humanitarian organization CARE. Although „CARE Package” is a registered trademark, the term has since been widely adopted as a generic term for a parcel of food or supplies sent for relief or comfort purposes.

    Czyli jak sugeruje @lowcygier-0d0871f0806eae32d30983b62252da50:disqus paczka zasobów lub zestaw podarunkowy.

  1. Szczerze – ja tego nie tłumaczyłem, nie mam gry, nie mam konsoli, uznałem, że inna polska strona sensownie to przetłumaczyła, jak widać wyprowadziliście mnie z błędu, poprawione

 3. Ostatnio tylko się loguje do tej gry żeby dostać te bonusy i wyłączam xD