Promocja na World War 3

Otwarta beta World War 3 na PC za darmo od 29 września. Weterani zagrają trzy dni wcześniej

Polskie studio The Farm 51 zapowiedziało start otwartej bety swojej najnowszej gry. World War 3 na PC będzie dostęny za darmo od 29 września. Gracze, którzy zakupili wcześniej Pakiet Zamkniętej Bety lub Pakiet Weterana wejdą na serwery już 26 września.

Jeszcze dzisiaj cały postęp z aktualnie trwającej Zamkniętej Bety zostanie wyzerowany. Aktualni gracze World War 3 otrzymają po trzech dniach dostęp do kolejnych testów. Otwarta Beta wystartuje 26 września i zakończy się . Jeśli chcielibyście wziąć udział w testach trzy dni wcześniej możecie nadal zakupić stosowne pakiety na Steamie oraz na stronie The Farm 51.

Otwarta Beta nie ma wyznaczonego końca. Przypominamy, że World War 3 finalnie będzie grą free-to-play. Beta ma za zadanie przetestować czy wszystkie mechaniki działają poprawnie. W niedalekiej przyszłości pełna wersja tytułu powinna zostać w pełni darmowa.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.