Otwarta beta Street Fighter 6 za darmo na PS5, Xbox Series i Steam. Sprawdź bijatykę Capcomu już 19 maja

Capcom na stronie internetowej gry poinformował o darmowej otwartej becie Street Fighter 6. Miłośnicy bijatyk będą mogli wypróbować tytuł w dniach od 19 do 21 maja 2023 roku. Gracze będą mogli zapoznać się z zawartością drugiej tury testów zamkniętych.

  • Otwarta beta Street Fighter 6 PS5 – zagraj za darmo od 19 do 21 maja
  • Otwarta beta Street Fighter 6 Xbox Series X|S – zagraj za darmo od 19 do 21 maja
  • Otwarta beta Street Fighter 6 Steam – zagraj za darmo od 19 do 21 maja

W porównaniu do wersji Demo, gdzie mogliśmy wypróbować Luke’a i Ryu, do znanej już dwójki wojowników dołączą jeszcze Jamie, Chun-Li, Guile, Kimberly, Juri i Ken. Walki będziemy mogli stoczyć na jednej z sześciu aren. W becie utworzymy także własną postać, stoczymy mecze rankingowe, jak i klasyczne. Ponadto, będziemy mogli sprawdzić Battle Hub, sklep, trening, codzienne Extreme Battles, Game Center, wyzwania, oraz DJ Booth i Photo Spot. Capcom zapewnił również możliwość cross-platformowej rozgrywki, więc możecie zaprosić znajomych ze wszystkich trzech platform.

Więcej informacji o testach oraz linki do wersji beta na wskazaną platformę możecie znaleźć na dedykowanej stronie. Pamiętajcie, że do testów wymagane jest posiadanie CAPCOM ID powiązanego z kontem PlayStation, Xbox lub Steam.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.