Otwarta beta Call of Duty: Modern Warfare II za darmo

Otwarta beta Call of Duty: Modern Warfare II za darmo dla wszystkich od 24 września

Na oficjalnym blogu gry pojawiła się szczegółowa rozpiska, prezentująca daty rozpoczęcia się poszczególnych etapów otwartych testów beta. W Call of Duty: Modern Warfare II za darmo zagramy na wszystkich platformach już 24 września. Jako pierwsi do gry dołączą jednak posiadacze konsoli PlayStation, którzy z najnowszym CoD-em będą mogli się zapoznać tydzień wcześniej.

Jeśli zamówicie pre-order Call of Duty: Modern Warfare II na dowolną platformę, to w ramach zakupu otrzymacie wcześniejszy dostęp do testów beta:

Uwaga! Do skorzystania oferty i testowania trybu multiplayer nie jest wymagane posiadanie subskrypcji PlayStation Plus. Niestety, wersja na konsole Xbox wymaga abonamentu Xbox Live Gold.

Call of Duty_ Modern Warfare II za darmo

Premiera Call of Duty: Modern Warfare II zapowiedziana została na 28 października 2022 roku.

Źródło: Call of Duty Blog


Gdzie kupić tanio pre-order Call of Duty: Modern Warfare II (klucz Steam)?

Łowcy, jeśli poszukujecie najlepszych ofert na tani pre-order Call of Duty: Modern Warfare II na PC, to w poniższej tabelce znajdziecie aktualne oferty na grę w wersji na platformę Steam:

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.