«

»

Oferta dnia na Steamie oraz darmowy weekend z THE KING OF FIGHTERS XIV STEAM EDITION

THE KING OF FIGHTERS XIV STEAM EDITION – graj za darmo do poniedziałku o 19 czasu polskiego

Jeśli gra Wam przypadnie do gustu, możecie ją nabyć w promocji do 17 grudnia:
-75% – THE KING OF FIGHTERS XIV STEAM EDITION – 53,75 zł

 • Nie dałem rady obejrzeć filmiku promującego grę, więc nawet nie będę pobierać by przetestować tę grę.

  • Szymon Cichawoda

   Grafika naprawdę odrzuca, ale bijatyka akurat pierwsza klasa.

   • Z tym odrzucaniem to lekka przesada i chyba kwestia gustu – wg mnie jest o oczko lub dwa niżej niż w przypadku SFV, ale dużo lepiej (pod kątem animacji, tekstur, ogólnej estetyki wykonania) niż w MvC:I. Mnie podobał się styl KoF XIII, a XIV uznaję jako krok w dobrą stronę. Być może moją percepcję wykrzywia sentyment, ale zdaje mi się, że określanie „przeciętnej” oprawy najnowszego KoF-a odrzucającą jest niesprawiedliwe.

    • Szymon Cichawoda

     Brzydsza oprawa od MvCI byłaby osiągnięciem na miarę oskarów. To prawda, że jest to ruch w dobrą stronę, sami twórcy o tym pisali, że w końcu mogą wprowadzać skórki dla postaci itp., co było wcześniej niemożliwe.

  • Jabin Enoch

   Jest tak jak napisał Szymon.Niestety na przeciętną oprawę wideo w grze składa się kilka czynników – brak doświadczenia SNK z silnikami 3D (w przeszłości robili kilka prób, ale żadna z nich nie była wystarczająco udana) czy udostępnienie na start pięćdziesięciu postaci to główne z nich.

 • KOF to świetna seria, trudniejsza i bardziej techniczna od Street Fightera. Sam plumkam w XIII od czasu do czasu i niektóre kombosy wymagają nadludzkiego refleksu i koordynacji oko ręka.

 • Spoko promka, pierwszy raz w tak dobrej cenie, juz zakupiona!