Gry za darmo na gry Nintendo Switch, konsole oraz akcesoria

Znaleziono 134 wpisy

Subskrybenci Nintendo Switch Online już za tydzień będą mogli zagraćw FIFA 23 za darmo. Legacy Edition dostępne na konsoli japońskiej krporacji zostanie udostępnione w abonamencie w dniach 20-26 marca.

Czytaj więcej

W Nintendo eShop pojawiła się darmowa wersja demonstracyjna Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon. Demo oferuje aż dwa pierwsze rozdziały, dzięki czemu możecie podjąć decyzję, czy pudełkowe wydanie jest warte 225 zł.

Czytaj więcej

Z poziomu amerykańsiego regionu Nintendo eShop będziecie mogli od dzisiaj odebrać nawet do 12 gier Nintendo Switch za darmo! Za Świąteczny Giveaway odpowiada firma No Gravity Games, która w ciągu każdego z 12 najbliższych dni rozda inną grę.

Czytaj więcej
 • EXORDER – za darmo w amerykańskim eShopie
 • Graviter – za darmo od 6 grudnia (jeśli odebraliście EXORDER)
 • Creepy Tale – za darmo od 7 grudnia (jeśli odebraliście Graviter)

Subskrybenci Nintendo Switch Online będą mogli już od 6 grudnia testować pełną wersję River City Girls za darmo. Trial będzie dostępny do 12 grudnia.

Czytaj więcej

Dostępny jest nowy kod do Dead by Daylight, dzięki któremu otrzymacie 300,000 Blood Points, 1000 błyszczących odłamków i 20 fragmentów szczeliny. W celu dodania bonus do swojego konta, musicie uruchomić sklep z poziomu gry i wpisać kod w polu „REDEEM CODE”.

Czytaj więcej
 • 300,000 Blood Points, 1000 błyszczących odłamków i 20 fragmentów szczeliny – za darmo z kodem DedobaJP2022

Z okazji zbliżającego się Halloween możecie odebrać nowy pakiem Blood Points do Dead by Daylight za darmo. 100,000 punktów doświadczenia dodacie do swojego konta bezpośrednio z poziomu gry. We wbudowanym sklepie należy wcisnąć przycisk „Redeem Code”, po czym wprowadzić podany kod rabatowy.

Czytaj więcej
 • 100,000 Blood Points do Dead By Daylight – za darmo z kodem THREEWITCHES

Wracamy do Was po wakacyjnej przerwie. Przyszła pora na Wasze ulubione darmowe gry na PC, PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch 🙂 Raczej wszyscy zgodzimy się, że ten tydzień upłynął pod znakiem Overwatch 2! Czy to wszystko, co dostaliśmy?

Czytaj więcej

Z okazji zbliżającego się Halloween firma Behaviour Interactive zorganizowała specjalne wydarzenie oraz weekend darmowego grania. Dead by Daylight za darmo będzie dostępne na PC, konsolach PlayStation, Xbox i NS od 27 października do 1 listopada.

Czytaj więcej

Już dzisiaj o godzinie 21:00 gracze na PC, konsolach PlayStation, Xbox i Nintendo Switch będą mogli wskoczyć na serwery Overwatch 2 za darmo. Najnowsza wersja wieloosobowej strzelanki będzie dystrybuowana w formie free-to-play. Activision Blizzard będzie zarabiało na grze mikropłatnościami i umieszczaniem postaci w Karnecie Bojowym. Aby odblokować najnowszych bohaterów należy wbić 55 z 80 poziomów Battle Passa w danym sezonie lub zapłacić prawdziwą gotówką za karnet Premium.

Czytaj więcej

Dostępny jest nowy kod do wykorzystania w grze Dead by Daylight. Pozwala on otrzymać 300 000 Blood Points za darmo. W celu dodania bonus do swojego konta, musicie uruchomić sklep z poziomu gry i wpisać kod w polu „REDEEM CODE”.

Czytaj więcej
 • 300,000 Blood Points – za darmo z kodem: BiliBili300k

Wielkimi krokami zbliża się premiera Splatoon 3. Tytuł zadebiutuje na rynku 9 września. Cenę gry Nintendo Switch możecie sprawdzić w naszym artykule, w którym umieściliśmy też najlepsze aktualnie oferty na tani pre-order. Jeśli jednak nie lubicie kupować niczego w ciemno, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Już w tę sobota będziecie mogli testować demo Splatoon 3 za darmo!

Czytaj więcej

Pojawił się nowy kod, który wykorzystać można w grze Dead by Daylight by otrzymać 200 000 Blood Points za darmo. By przypisać bonus do swojego konta, należy uruchomić z poziomu gry sklep i wpisać kod w polu „REDEEM CODE”.

Czytaj więcej

Nintendo zadbało o kolejną testową wersję gry przeznaczoną dla abonentów Nintendo Switch Online. Darmowy tydzień ze Ys VIII: Lacrimosa of DANA rozpocznie się 18 sierpnia.

Czytaj więcej

Firma Psyonix rozdaje przedmioty kosmetyczne do Rocket League za darmo. Wystartowały mistrzostwa Rocket League World Championship z okazji których używając specjalnego kodu każdy gracz może odebrać cztery przedmioty.

Czytaj więcej
 • Pakiet Rocket League Live – za darmo po użyciu kodu RocketLeagueLive w ustawieniach gry

Studio Behaviour Interactive udostępniło przywieszkę Bubbles Charm oraz 30,000 Blood Points do Dead by Daylight za darmo. Wszyscy gracze mogą odebrać gratisy wpisując odpowiednie kody bezpośrednio w menu gry.

Czytaj więcej
 • BUBBLES – przywieszka Bubbles (wizerunek rekina)
 • FINN – 10 000 Blood Points
 • SHARKY – 10 000 Blood Points
 • TOOTHFACE – 10 000 Blood Points

Na stronie Steelseries wystartowała kolejna promocja. Tym razem w ramach rozdawnictwa otrzymacie grę Maneater za darmo. Tytuł dostępny jest w postaci dwóch kluczy – do aktywowania na Steam oraz na konsoli Nintendo Switch. Aby otrzymacie bezpłatnie oba kody, musicie pobrać program SteelSeries GG, zalogować się na swoje konto (albo utworzyć nowe) i odebrać gry z poziomu aplikacji.

Czytaj więcej

Z okazji trzecich urodzin No Gravity Games studio udostępni aż 6 gier na Nintendo Switch za darmo. Haczyk jest jeden, z oferty skorzystać można tylko z poziomu amerykańskiego konta Nintendo eShop. Na ten moment znamy tylko cztery z sześciu darmowych gier.

Czytaj więcej
 • Pirates: All Aboard! – za darmo po zapisaniu się do newslettera No Gravity Games
 • Nova-111 – za darmo w Nintendo eShop USA dla posiadaczy Pirates: All Aboard!
 • Destropolis – za darmo od 12 lipca w Nintendo eShop USA, jeśli odebraliście Nova-111
 • Nonograms Prophecy – za darmo od 13 lipca w Nintendo eShop USA, jeśli odebraliście poprzednie gry
 • Dwie tajemnicze gry rozdawane od 14 do 15 lipca

Fall Guys przechodzi na model Free 2 Play! Już 21 czerwca wszyscy zainteresowani otrzymają dostęp do gry za darmo. Tego samego dnia tytuł zadebiutuje też na nowych platformach – Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i Epic Games oraz otrzyma specjalną wersję wykorzystującą w pełni możliwości PlayStation 5.

Czytaj więcej

Możecie już teraz testować Monster Hunter Rise: Sunbreak za darmo, bowiem firma przygotowała specjalne demo na PC i Nintendo Switch. O wersji demonstracyjnej dużego rozszerzenia do MH: Rise dowiedzieliśmy się dzisiaj w nocy na konferencji Capcom Showcase.

Czytaj więcej

Behaviour Entertainment jak co roku świętuje Pride Month. Tym razem gracze mogą odebrać Pride Charm do Dead by Daylight całkowicie za darmo po wpisaniu specjalnego kodu bezpośrednio w grze.

Czytaj więcej
 • Pride Charm – za darmo z kodem CAWCAW
 • 100,000 Blood Points –za darmo z kodem BLUEBIRDBEEG

Już od jutra (18 maja) przetestujecie tryb rozgrywki wieloosobowej w najnowszej odsłonie Call of Duty: Vanguard za darmo. Bezpłatny okres na PC oraz konsolach potrwa tydzień, do 24 maja. W tym czasie będziecie mogli zapoznać się z wybraną zawartością z trzeciego sezonu, w tym z nową mapą – Mayhem.

Czytaj więcej

Pojawił się nowy kod, który można wykorzystać w grze Dead by Daylight i otrzymać 100 000 Blood Points za darmo. W celu dodania bonus do swojego konta, musicie uruchomić sklep z poziomu gry i wpisać kod w polu „REDEEM CODE”.

Czytaj więcej

Z okazji zbliżających się szóstych urodzin gry Dead by Daylight twórcy produkcji przygotowali specjalne wydarzenie, które odbędzie się już za 6 dni. Z tej okazji wszyscy posiadacze tytułu mogą otrzymać codziennie 66,666 Blood Points za darmo. Wystarczy, że każdego dnia od 11 do 16 maja zalogujecie się do gry i odbierzecie bezpłatny bonus.

Dead-by-Daylight-66666-Blood-Points

Łowcy, jeśli nie macie jeszcze podstawowej wersji gry, to w dalszej części wpisu umieściliśmy zestawienie ofert na tanie Dead by Daylight.

Źródło: Twitter Dead by Daylight

Czytaj więcej