Gry za darmo na gry i konsole Nintendo Switch

Znaleziono 115 wpisów

Fall Guys za darmo na wszystkich platformach - gra przeszła na model F2P (akt.)

Fall Guys przechodzi na model Free 2 Play! Już 21 czerwca wszyscy zainteresowani otrzymają dostęp do gry za darmo. Tego samego dnia tytuł zadebiutuje też na nowych platformach – Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i Epic Games oraz otrzyma specjalną wersję wykorzystującą w pełni możliwości PlayStation 5.

Czytaj więcej

Zagraj w Monster Hunter Rise: Sunbreak za darmo w ramach dema na PC i Nintendo Switch

Możecie już teraz testować Monster Hunter Rise: Sunbreak za darmo, bowiem firma przygotowała specjalne demo na PC i Nintendo Switch. O wersji demonstracyjnej dużego rozszerzenia do MH: Rise dowiedzieliśmy się dzisiaj w nocy na konferencji Capcom Showcase.

Czytaj więcej

Pride Charm i 100,000 Blood Points do Dead by Daylight za darmo z okazji Pride Month

Behaviour Entertainment jak co roku świętuje Pride Month. Tym razem gracze mogą odebrać Pride Charm do Dead by Daylight całkowicie za darmo po wpisaniu specjalnego kodu bezpośrednio w grze.

Czytaj więcej
 • Pride Charm – za darmo z kodem CAWCAW
 • 100,000 Blood Points –za darmo z kodem BLUEBIRDBEEG

Darmowy tydzień z trybem multiplayer w Call of Duty: Vanguard na PC i konsolach

Już od jutra (18 maja) przetestujecie tryb rozgrywki wieloosobowej w najnowszej odsłonie Call of Duty: Vanguard za darmo. Bezpłatny okres na PC oraz konsolach potrwa tydzień, do 24 maja. W tym czasie będziecie mogli zapoznać się z wybraną zawartością z trzeciego sezonu, w tym z nową mapą – Mayhem.

Czytaj więcej

100,000 Blood Points do Dead by Daylight za darmo (17.05)

Pojawił się nowy kod, który można wykorzystać w grze Dead by Daylight i otrzymać 100 000 Blood Points za darmo. W celu dodania bonus do swojego konta, musicie uruchomić sklep z poziomu gry i wpisać kod w polu „REDEEM CODE”.

Czytaj więcej

66,666 Blood Points do Dead by Daylight za darmo codziennie przez 6 dni

Z okazji zbliżających się szóstych urodzin gry Dead by Daylight twórcy produkcji przygotowali specjalne wydarzenie, które odbędzie się już za 6 dni. Z tej okazji wszyscy posiadacze tytułu mogą otrzymać codziennie 66,666 Blood Points za darmo. Wystarczy, że każdego dnia od 11 do 16 maja zalogujecie się do gry i odbierzecie bezpłatny bonus.

Dead-by-Daylight-66666-Blood-Points

Łowcy, jeśli nie macie jeszcze podstawowej wersji gry, to w dalszej części wpisu umieściliśmy zestawienie ofert na tanie Dead by Daylight.

Źródło: Twitter Dead by Daylight

Czytaj więcej

Za darmo to i ocet słodki! Polecane darmowe gry na PC, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch oraz gogle Meta Quest (22.04)

W tym tygodniu otrzymaliśmy kolejne darmowe gry na PC i konsole! Epic Games Store proponuje nam trzecią część horroru z serii Amnesia, a także RPG z elementami hack’n’slasha – Riverbond. Na GOGu jeszcze przez kilka godzin odebrać możecie pokręconą strzelankę – Postal 2. Osoby, które nie korzystały dotychczas z abonamentu Ubisoft Plus, maja możliwość przetestowania go przez tydzień za darmo (bez problemu można w tym czasie przejść Assassin’s Creed Valhalla: Świt Ragnaroku, sprawdzone na własnej skórze 😉 ). Posiadacze okularów Oculus Quest mogą sprawdzić strzelankę Hammer 2.

Listę najciekawszych gier objętych darmowym weekendem, a także dostępne do przypisania na stałe darmowe gry na PC, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch oraz gogle Oculus Quest znajdziecie w rozwinięciu wpisu 😉

100 000 Blood Points do Dead by Daylight za darmo (02.04)

Pojawił się nowy kod, który można wykorzystać w Dead by Daylight by otrzymać 100 000 Blood Points za darmo. By uzyskać bonus, należy uruchomić sklep z poziomu gry i wpisać kod w polu „REDEEM CODE”:

 • 100 000 Blood Points za darmo z kodem: RIVALSJP

Łowcy, jeśli nie macie jeszcze w swojej kolekcji podstawowej wersji gry, to w rozwinięciu wpisu znajdziecie oferty na Dead by Daylight w niższej cenie.

Informacje o promocji nadesłał robak. Dzięki!

300,000 Blood Points do Dead by Daylight za darmo (31.03)

Dostępny jest nowy kod, który można wykorzystać w grze Dead by Daylight. Tym razem pozwoli on otrzymać 300 000 Blood Points za darmo. W celu dodania bonus do swojego konta, musicie uruchomić sklep z poziomu gry i wpisać kod w polu „REDEEM CODE”:

 • 300,000 Blood Points – za darmo z kodem: JAPAN300K
300 000 Blood Points Free Dead by Daylight

Łowcy, jeśli nie posiadacie jeszcze podstawowej wersji gry, to w dalszej części wpisu umieściliśmy zestawienie ofert na Dead by Daylight w niższej cenie.

590,000 Blood Points i 2,000 Iridescent Shards do Dead by Daylight za darmo! (14.03)

W grze Dead by Daylight dostępna jest specjalna promocja. W ramach oferty, w ciągu najbliższego tygodnia, możecie zdobyć łącznie 590,000 Blood Points i 2,000 Iridescent Shards za darmo. Wystarczy, że każdego dnia, począwszy od dzisiaj, zalogujecie się do gry i odbierzecie bezpłatny bonus:

 • 6 x 70,000 Blood Points i 170 Iridescent Shards – za darmo od 14 do 19 marca
 • 170,000 Blood Points i 980 Iridescent Shards – za darmo 20 marca

Łowcy, zestawienie najlepszych ofert na podstawową wersję gry Dead by Daylight w niskiej cenie znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Informację o promocji nadesłali easterndragon i murinus. Dzięki!

Za darmo to i ocet słodki! Polecane darmowe gry na PC, PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch (11.03)

Kończymy tydzień kolejnym wpisem z serii o darmowych grach na PC i konsole. Tym razem kolekcjonerzy prezentów od Epic Games Store nie będą zadowoleni, gdy platforma Tima Sweeneya rozdaje produkcję, która była już oferowana bezpłatnie w 2020 roku. Jeśli jednak ktoś nie odebrał wtedy Cities: Skylines, warto zrobić to teraz, gdyż jest to naprawdę dobry city builder, z którym można spedzić wiele przyjemnych godzin. Na pecetach pojawiło się też dostępne dotychczas wyłącznie na konsolach PlayStation Ghostwire Tokyo – Preludium. W tym tygodniu wyjątkowo brak nowych tytułów na gogle Oculus Quest. W zamian za to przypominamy o darmowym tygodniu z Monster Hunter Rise na Nintendo Switch.

W rozwinięciu wpisu znajdziecie najciekawsze darmowe gry na PC, konsole PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch dostępne w momencie pisania newsa 🙂

Darmowy tydzień z Monster Hunter Rise na Nintendo Switch dla abonentów Nintendo Switch Online

Na oficjalnym koncie Nintendo na Twitterz pojawiła się informacja, że już w najbliższy piątek (11 marca) posiadacze usługi Nintendo Switch Online będą mogli zagrać w Monster Hunter Rise za darmo. Tytuł będzie dostępny bezpłatnie w abonamencie NSO do 17 marca.

Najlepsze oferty na tani abonament Nintendo Switch Online znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Źródło: Twitter Nintendo UK

Grupa dla fanów konsol Nintendo Switch

Wszystkich sympatyków konsol Nintendo Switch zapraszamy do specjalnie utworzonej grupy tematycznej na Facebooku – Łowcy Gier Nintendo Switch.

W tym miejscu znajdziecie newsy, ciekawostki oraz dyskusje poświęcone konsolom Nintendo Switch, grom i akcesoriom.

Informację o promocji nadesłał murinus. Dzięki!

Knockout City od Sezonu 6 za darmo. Gra przechodzi na model F2P

Na oficjalnej stronie gry twórcy z Velan Studios poinformowali, że Knockout City za darmo będzie dostępne już od Sezonu 6. Tytuł przechodzi na model F2P w momencie rozpoczęcia się Roku 2. Patrząc na pierwotną datę premiery, można podejrzewać, że zmiany te wejdą w życie w okolicach 21 maja 2022 roku. 

Knockout City będzie dostępne bez dodatkowych opłat na PC oraz konsolach PlayStation, Xbox i Nintendo Switch. Wszyscy posiadacze gry, którzy uzyskali do niej dostęp przed przejściem na model free to play otrzymają specjalny pakiet lojalnościowy Sezonu za darmo. W skład zestawu wejdą wyjątkowe legendarne przedmioty kosmetyczne, premie do XP i 2000 holodolców.

Od momentu wystartowania Sezonu 6 Velan Studios zostanie samodzielnym wydawcą Knockout City. Mimo to gra nadal będzie wymagała konta EA do rozgrywki sieciowej. Więcej szczegółów na temat innych zmian oraz nadchodzącego Sezonu 5 znajdziecie na oficjalnej stronie.

Łowcy, jeśli chcielibyście dołączyć do zabawy już teraz, to w dalszej części wpisu znajdziecie aktualne oferty na grę.

105 776 Blood Points i 15 Rift Fragments do Dead by Daylight za darmo (20.02)

Pojawiły się nowe które wykorzystać można w Dead by Daylight. Aktywacja kodów zapewni wam 105 776 Blood Points i 15 Rift Fragments za darmo. By przypisać bonusy do konta musicie z poziomu gry wejść do sklepu i wpisać kody w polu „REDEEM CODE”.

 • 88 888 Blood Pointsza darmo z kodem CAISHEN 
 • 15 Rift Fragmentsza darmo z kodem LANTERNFESTIVAL 
 • 16 888 Blood Pointsza darmo z kodem LUCKYMONEY 

Kody ważne są do 22.02.

Najlepsze aktualne promocje na Dead by Daylight na PC znajdziecie w dalszej części wpisu.

Informację o promocji nadesłał Adzik. Dzięki!

200,000 Blood Points do Dead by Daylight za darmo (11.02)

Pojawił się nowy kod, który można wykorzystać w grze Dead by Daylight. Zapewnia on 200 000 Blood Points za darmo. Aby przypisać bonus swojego konta, należy uruchomić sklep z poziomu gry i wpisać kod w polu „REDEEM CODE”:

 • 200,000 Blood Points – za darmo z kodem: OINKYOUNEEDISLOVE

Łowcy, jeśli nie macie jeszcze w swojej kolekcji podstawowej wersji gry, to w rozwinięciu wpisu znajdziecie oferty na Dead by Daylight w niższej cenie.

Informację o promocji nadesłał jojoPL1987. Dzięki!

Za darmo to i ocet słodki! Polecane darmowe gry na PC, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch oraz gogle Meta Quest (11.02)

Przyszła pora na kolejne darmowe gry na PC, konsole oraz okulary VR. W tym tygodniu w ofercie Epic Games Store znajdziemy Windbound, przygodówkę z wyraźnie zaznaczonymi elementami survivalu. Ucieszyć się mogą także fani gier Wargaming. Przez najbliższe kilka dni na Steam dostępne będą paczki z zawartością do World of Tanks, World of Warships oraz World of Warplanes. Logując się do Apex Legends dostaniecie natomiast darmowego bohatera – Octane. Posiadacze konsol PlayStation mogą liczyć w ten weekend na dwa dni bezpłatnej gry online, a wszystko to dzięki darmowemu okresowi próbnemu PS Plus.

W rozwinięciu wpisu znajdziecie najciekawsze darmowe gry na PC, konsole PlayStation, Nintendo Switch, Xbox oraz gogle Meta Quest dostępne w momencie pisania newsa 🙂

222,022 Blood Points do Dead by Daylight za darmo (02.02)

W grze Dead by Daylight możecie wykorzystać nowy kod, który zapewnia dostęp do 222 022 Blood Points za darmo. W celu dodania bonus do swojego konta, musicie przejść do sklepu z poziomu gry i wpisać kod w polu „REDEEM CODE”:

 • 222,022 Blood Points – za darmo z kodem: TWOSDAY

Łowcy, jeśli jeszcze nie posiadacie podstawowej wersji tytułu, to w dalszej części wpisu znajdziecie oferty na tanie Dead by Daylight w cyfrowej dystrybucji.

Darmowy tydzień z Ultimate Chicken Horse na Nintendo Switch dla użytkowników Nintendo Switch Online

Abonenci Nintendo Switch Online otrzymają w przyszłym tygodniu możliwość zagrania w Ultimate Chicken Horse za darmo. Gra będzie dostępna w NSO od 9 do 15 lutego.

Grę możecie ściągać na dysk swojej konsoli już teraz, aby być gotowym na dni darmowego grania.

Grupa dla fanów konsol Nintendo Switch

Wszystkich sympatyków konsol Nintendo Switch zapraszamy do specjalnie utworzonej grupy tematycznej na Facebooku – Łowcy Gier Nintendo Switch.

W tym miejscu znajdziecie newsy, ciekawostki oraz dyskusje poświęcone konsolom Nintendo Switch, grom i akcesoriom.

Źródło: Twitter Nintendo of Europe

Za darmo to i ocet słodki! Polecane darmowe gry na PC, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch oraz gogle Meta Quest (28.01)

Cześć! Przyszła pora na najbardziej rozbudowany wpis w historii. Tym razem mamy dla Was darmowe gry na 5 różnych platform. Tradycyjnie już najwięcej bezpłatnych produkcji znajdziemy na PC. Po raz ostatni przypominamy o możliwości odbioru cenionego RTSa Company of Heroes 2 za darmo na Steam. Epic Games Store proponuje nam w tym tygodniu ciekawą grę z mechami w roli głównej. Warto przy tym wspomnieć, że zaczynała jako tytuł ekskluzywny dla Nintendo Switch. Daemon X Machina wraz z kilkoma DLC odbierać można do przyszłego czwartku. Posiadacze gogli Oculus Quest mogą natomiast łapać za wirtualny kij bejsbolowy, odpalając Big Bat VR, które w tym tygodniu zostało udostępnione bezpłatnie wszystkim chętnym.

W rozwinięciu wpisu znajdziecie najciekawsze darmowe gry na PC, konsole PlayStation, Nintendo Switch, Xbox oraz gogle Meta Quest dostępne w momencie pisania newsa 🙂

130,000 Blood Points do Dead by Daylight za darmo (25.01)

Dostępny jest nowy kod do wykorzystania w grze Dead by Daylight. Zapewnia on dostęp do 130 000 Blood Points za darmo. Aby dodać bezpłatny bonus do swojego konta, należy przejść do sklepu z poziomu gry i aktywować kod w polu „REDEEM CODE”:

 • 130,000 Blood Points – za darmo z kodem: VK130UP

Łowcy, jeśli chcecie zakupić podstawową wersję gry, to najlepsze oferty na tanie Dead by Daylight na PC znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

100,000 Blood Points do Dead by Daylight za darmo (20.01)

Pojawił się nowy kod, który możecie wykorzystać w grze Dead by Daylight. Tym razem w nagrodę otrzymacie 100 000 Blood Points za darmo. W celu dodania bezpłatnego bonusu do swojego konta musicie z poziomu gry przejść do sklepu i wykorzystać poniższy kod w polu „REDEEM CODE”:

 • 100,000 Blood Points – za darmo z kodem: LIGHTSCAMERABP

Łowcy, jeśli nie posiadacie jeszcze podstawowej wersji gry, to najlepsze promocje na Dead by Daylight na PC znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Informację o promocji nadesłał murinus. Dzięki!

Darmowy tydzień z Terraria na Nintendo Switch dla użytkowników Nintendo Switch Online

W przyszłą środę, 26 stycznia, abonenciu usługi Nintendo Switch Online będą mogli wykorzystać darmowy tydzień z grą Terraria. Produkcja będzie udostępniona abonentom NSO za darmo do 1 lutego.

 • Terraria – graj za darmo od 26 stycznia do 2 lutego

Grupa dla fanów konsol Nintendo Switch

Wszystkich sympatyków konsol Nintendo Switch zapraszamy do specjalnie utworzonej grupy tematycznej na Facebooku – Łowcy Gier Nintendo Switch.

W tym miejscu znajdziecie newsy, ciekawostki oraz dyskusje poświęcone konsolom Nintendo Switch, grom i akcesoriom.

Informację o promocji nadesłał murinus. Dzięki!

Darmowy tydzień z Captain Toad: Treasure Tracker na Nintendo Switch dla użytkowników Nintendo Switch Online

Abonenci Nintendo Switch Online otrzymają dostęp do Captain Toad: Treasure Tracker Town za darmo. Tygodniowy game trial rozpocznie się jeszcze dzisiaj:

Tytuł można już ściągać na dysk konsoli, aby być gotowym na start tygodniowego triala.

Grupa dla fanów konsol Nintendo Switch

Wszystkich sympatyków konsol Nintendo Switch zapraszamy do specjalnie utworzonej grupy tematycznej na Facebooku – Łowcy Gier Nintendo Switch.

W tym miejscu znajdziecie newsy, ciekawostki oraz dyskusje poświęcone konsolom Nintendo Switch, grom i akcesoriom.

Źródło: Twitter Nintendo of America

159,000 Blood Points do Dead by Daylight za darmo (12.01)

Bezpośrednio w grze Dead by Daylight możecie wykorzystać nowe kody aktywujący 159 000 Blood Points za darmo. Aby przypisać bezpłatny bonus do swojego konta musicie z poziomu gry przejść do sklepu i wpisać poniższe kody w polu „REDEEM CODE”:

 • 59,000 Blood Points – za darmo z kodem: 59th39
 • 100,000 Blood Points – za darmo z kodem: REVEALED

Najlepsze aktualnie promocje na Dead by Daylight na PC znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

100,000 Blood Points do Dead by Daylight za darmo (24.12)

Twórcy Dead by Daylight przygotowali świąteczny prezent w postaci kodu aktywującego 100,000 Blood Points za darmo. Aby dodać Punkty Krwi do konta należy po włączeniu gry udać się do do sklepu, wybrać pole „REDEEM CODE” i wpisać poniższy kod:

Cena z kodem zniżkowym MORICHRISTMAS
 • 100,000 Blood Points – za darmo

W rozwinięciu wpisu umieściliśmy promocje na Dead by Daylight w wersji na komputery osobiste.

Informację o promocji nadesłał easterndragon. Dzięki!