Prime Gaming

Niespodzianka dla spóźnialskich w Prime Gaming! 7 gier PC za darmo ponownie dostępnych dla abonentów

Zupełnie niespodziewanie, do subskrypcji Prime Gaming powróciło siedem gier PC, które już wcześniej były rozdawane w ramach abonamentu. Jest to idealna okazja dla osób, które do tej pory nie posiadały usługi Prime Gaming, aby nadrobić zaległości. Od dziś możecie odebrać także Tandem: A Tale of Shadows za darmo. Tytuł ten nie znajdował się do tej pory na liście zapowiedzianych na ten miesiąc produkcji. Oprócz tego w majowej ofercie abonamentu Amazonu dostępnych jest aż 14 gier PC.

Dodatkowa gra w ramach w Prime Gaming (maj 2023):

Lista tytułów, które powróciły do Prime Gaming:

Na odebranie powyższych gier macie jedynie 13 dni.

Wszystkie tytuły dostępne są w wersji na aplikację Amazon Games.


Łowcy, przypominamy Wam o ofercie na darmowy trial Prime Gaming w polskim oddziale sklepu. Jeśli skorzystacie z 30 dni bezpłatnego dostępu do usługi Amazon Prime, to tytuły z majowej oferty odbierzecie zupełnie za darmo.

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.