Multiplayer na konsolach PlayStation za darmo przez weekend

Multiplayer na konsolach PlayStation za darmo przez weekend! Graj w tryb wieloosobowy bez posiadania PS Plus

Każdy posiadacz konsoli PlayStation 4 lub PlayStation 5 będzie mógł wypróbować tryb multiplayer za darmo. Rozgrywka wieloosobowa w dowolnej grze, przez najbliższy weekend, nie będzie wymagać posiadania subskrypcji PlayStation Plus Essential. Darmowy okres potrwa od 16 do 17 września.

Łowcy, jeśli rozgrywka wieloosobowa przypadnie Wam do gustu, to najlepsze oferty na tani abonament PlayStation Plus Essential znajdziecie w dalszej części wpisu.

Poradnik na tani rok abonamentu PS+ Essential

Jeśli chcecie zaoszczędzić na zakupie 12 miesięcy PlayStation Plus Essential, to wystarczy że do opłacenia zamówienia wykorzystacie karty podarunkowe 140 PLN. Aktywując giftcardy w PlayStation Store i dokonując nimi zakupu, obniżycie cenę 12 miesięcy PS Plus Essential z 295 zł do 254,30 zł!

PlayStation Plus Essential - 12 miesięcy
PlayStation Plus Essential – 12 miesięcy
PlayStation StorePlatforma: PS4/PS52x 140 PLN giftcard + 15 zł dopłaty
254,30 zł
PlayStation StorePlatforma: PS4/PS5
295 zł

Najlepsze oferty na karty podarunkowe 140 PLN do PlayStation Store znajdziecie w tabelce poniżej.

PlayStation 5 to ósmy cud świata i szczyt możliwości branży gamingowej 😉 Jeżeli myślisz podobnie, dołącz do facebookowej grupy zrzeszającej fanów konsol SonyŁowcy Gier Playstation.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.