Komentarze do "Minit za darmo w Epic Games Store"

  1. Ja tak trochę nie na temat ale za takie gnojenie własnego narodu przy użyciu słów w stylu „polaczki” krzyżowałbym na głównych placach miast a rodziny takiego delikwenta pozbawiał obywatelstwa i wydalał z kraju za to, że wychowali takiego ananasa.

    1. Jeśli to kogoś obraża to mi przykro, ale po latach czytania tego typu tekstów nie mam ochoty na przebieranie w słowach. Nie wiem czy ludzie używający tych zwrotów zdają sobie sprawę co robią ale może po przeczytaniu takiej ostrej reakcji się nad tym zastanowią.

    2. Równie dobrze można powiedzieć, że za słowa typu:

     krzyżowałbym na głównych placach miast a rodziny takiego delikwenta pozbawiał obywatelstwa i wydalał z kraju

     jest §. Myślę, że on wie co robi, i że dałeś się złapać.

    3. Coś w tym jest, ale nie wiem czy kompletne ignorowanie tego typu zachowań jest dobrym pomysłem; rozwiązanie leży gdzieś pewnie pośrodku. Ja ewidentnie przesadziłem bo mnie to rozdrażniło… na co pewnie delikwent liczył jak wnoszę po jego odpowiedzi.

    4. po jego odpowiedzi widać, że to eurokomuch, już pewnie z 50 donosów wysłał, a teraz na forum tropi „faszystów”, którzy zareagują na jego chamskie określenie „polaczki”
     w dzieciństwie pewnie zakapował własnych rodziców wzorem swojego idola Pawlika Morozowa
     dzień bez donosu jest dla takiego dniem straconym

    5. Słowo „Polak” to nie jest symbol narodowy . Jak lecisz na obijanie gęby za użycie słowa polaczek to tak jak wyżej sugeruję jakieś zioła.

    1. Na przyszłość nie używaj zwrotu „polaczek”.

     A jeśli jeszcze nie wiesz, o co ten cały „raban”, znajdź informację o tym, kto i dlaczego określał tak nasz naród.

   1. Ale akurat to nie gnojenie tylko fakty, sranie do własnego gniazda, dobre sobie, najlepiej to bezkrytycznie do polski podchodzić bo ugabuga patriotyzm.

   2. Już mi się przejadł ten kult polskości, śmierciowanie wrogom ojczyzny, cała ta powstańcza martyrologia i ołtarzyki orających lewaków wyklętych bandytów. Zaatakowali nas niemcy i okupowała rosja, więc przez następne tysiąc lat wszyscy mają nam robić loda, bo tacy jesteśmy waleczni i wybrani przez boga. Gówno prawda.

    1. Coś ci sie pomerdało. Jest duża róznica między tym co piszesz a ludźmi aktywnie plującymi na własną nację nazywajac innych polaczkami. Słyszałes o niemcach co nazywają swoich szwabikami? Obraźliwe nazwy zazwyczaj w kulturze rezerwowane są dla innych nacji nie dla własnej.

    2. Czy ja wiem czy duża? Pod wpływem emocji czy nie, pojechałeś czystym nacjonalizmem we wrogów własnej ojczyzny. Mnie np. nie zdarza się być nacjonalistą pod wpływem emocji i osobiście nie mam nic przeciwko pluciu na dowolną nację, w tym własną, bo nacja nie ma dla mnie absolutnie żadnego znaczenia.

     Ale odpowiadając na pytanie czy np. niemcy nazywają się szwabikami? To termin czysto polski więc wątpię, ale jakoś się nazywają na pewno, musiałbyś zapytać niemca. Nie znam polskiego odpowiednika, ale fachowo z angielskiego to się nazywa self-stereotyping. Występuje na wielu poziomach życia społecznego, w tym narodowym. Nasz termin na stereotypowego polaka to polaczek, ostatnio wypierany coraz częściej przez nosacza w pasacie.

    3. „Słyszałes o niemcach co nazywają swoich szwabikami?”
     A ty myślisz, że takich nie ma tylko dlatego, że TY o nich nie słyszałeś? Czlowieku weź ty się opanuj, taka ludzka natura że niektórzy ludzie lżą na swe własne otoczenie. To może być nacja ale również identyfikacja sportowa i milion innych. Negatywne emocje nie tłumaczą, że nawet symbolicznie – zamiast olać durnia – to nosi cię by go kamieniować, a co najgorsze jedziesz po najpodlejszych instynktach, próbując przerzucać winę także na jego rodzinę. A tak na marginesie, czy ty lubisz tych „niemców” czy nie, kultura wymaga pisania nazw innych nacji z dużej litery.

    1. Mój komentarz ma przynajmniej jakiekolwiek walory satyryczne. Klepanie co tydzień tekstu o „polaczkach” wygląda jak leczenie sobie kompleksów w internecie przez jakiegoś nastolatka przeżywającego burzę hormonów…

    2. Nie wiem, czy używanie cytatu, który ludzie spamują, gdy otwarcie mówią o piraceniu gierki, skoro twórcy i tak kasę dostali, podpada pod satyrę, no ale jaki Tim, taka satyra.

    1. Trochę tego już rozdali, trochę lepszych, trochę gorszych. Jak na razie planują rozdawnictwo do końca roku. Dalej niewiadomi, choć póki im leci kasa z Fortnite to raczej będą próbowali budować sobie klientele nawet jeśli to oznacza straty.

    1. Tylko 60+? Paaaaanie, w Cities Skylines dobijałem po 2000 aktywnych assetów(modeli, tekstur, etc.). Jakbym miał to wszystko aktualizować ręcznie to gra wyleciałaby z mojego dysku w cholerę. 😉

  1. Miałem kupić ale zawsze było coś lepszego (W mojej opinii oczywiście) do kupienia. To takie kosmiczne cities skylines?

    1. Niezupełnie, Żydzi to może i potrafią wszystko (wliczając w to cuda), ale żydzi, to raczej na wszystkim żydzą.

    2. A, to ło firmowe chodzi?
     Najpierw panie ureguluj zaległe opłaty, 500mld jurków powinno załatwić sprawę.

    3. Jak masz pan papiór na te prywatne, to pan powinieneś wiedzieć gdzie są.
     A opłaty, to właśnie na te kredyty będą 🙂

    4. Spłacony kredyt, nie ma wysokiego %, nie ma srebrników, bida, trza wciskać nowe…w sumie obecnie jest dobry klimat do wciskania kredytów, opłat, podatków, tylko nie wiem na czyje konto to leci…

  1. Uwaga uwaga w tym kraju ponad 90% osób klęka przed żydem… jeden rano i wieczorem, inny co niedzielę, a inny od święta.

 1. Kolejny dobry tytuł na EGS. Krótki, na promocjach bardzo tani, ale dobry. Idealna gra na jeden wieczór, jak znudziły nam się kilkudziesięciogodzinne molochy AAA.

 2. Cieszę się z przyszłego Surviving Mars. Nie liczyłbym na DLC więc pozostaje i tak kupienie tej gry na Steam ze względu na DLC. Jeśli miałbym wybierać kupno DLC na Steam i Epic wolę to pierwsze. Przynajmniej będzie Workshop. A tą grę potraktuje jako pełne demko :P.

 3. Pytanie nie związane z tematem. Którego Xboxa lepiej kupić wersje S czy X? Czy jest aż tak duża różnica między S a X ? bo w cenie to około 800 zł różnicy. Czytałem wiele opinii i niby lepiej brać X wersje.

  1. Jeśli chcesz grać w 4k z HDR, albo ba w full hd bez nagminnych fps dropów często w 60 klatkach bierz X. Różnica w cenie nie bierze się znikąd, X bije S pod względem w każdym Jeśli jednak chcesz kupić konsole by ograć jedynie te kilka tytułów które cię interesują i możesz przeboleć 30 fps w full hd ze dropami nie ma chyba co przepłacać.

 4. Rozmowa dotyczyła obrażania symboli narodowych. Pod odpowiedzią, że „Polak nie jest symbolem narodowym” napisałeś, że Polak to nie to samo co polaczek. Pomyślałem, że nie zrozumiałeś o co chodzi, więc zacytowałem odpowiedni fragment. Widać, ja nie zrozumiałem, że mówisz o czymś innym (to znaczy zrozumiałem, dlatego wstawiłem cytat, ale nic więcej nie napisałeś, więc pomyślałem, że może nie zrozumiałeś rozmowy…).