Komentarze do "Minit następną darmową grą w Epic Games Store"

 1. Było tanio chyba na HB i potem na bazarze i na Gamivo po 30 gr na poprzednim -90%… Także nie za fajnie, ale ostatnio 6x batman, teraz Metro, pewnie po Minit wrócą do lepszych gier 🙂

    1. Oczywiście, że niszczy! Nie bardziej niż rozdawanie darmówek na Steamie (chociaż Gruben to chyba nigdy nic za darmo sam z siebie nie dał), GoGu, HB, GAMIVO, Uplay, Origin i innych takich.

    2. Bez urazy, ale czytając Twoje wpisy oraz jeszcze takich kilku to powiedziałbym, że raczej „zmoheryzował” graczy a nie „wypracował pozycję”. Przecież dla was Steam to ewidentnie bóg a Gruben jest jego prorokiem.

    3. Może dla ciebie, dla mnie steam po prostu to porządna i wygodna platforma (moje gejmiongowe doświadczenie zacząłem w 2014/15 roku wiec nie czuje tego sentymentu do pudełek i rynku wtórnego), używam tyż uplaya i windows stora a ostatnio nawet zakupilem starcrafta2 (czyli battle net). Po prostu jak moge to kupuje na steamie żeby sie nie rozdrabniać i lubię osiągnięcia. Steam posiada, epic nie. Po za tym nie polityka epica jest dla mnie badziewiem, a sam tim to jakis chory na umysłczłowiek, epic a nie lubie i koniec kropka.

    4. a sam tim to jakis chory na umysłczłowiek

     Eee, no chłopie – teraz to już przesadzasz. To jest właśnie radykalizm – ciężko rozwalić pomysł to się atakuje jego autora. btw. a ja lubię i pudełka, i rynek wtórny i wszelakie platformy cyfrowe (choć preferuję DRM free i to wcale nie ze względu na odsprzedaż – nigdy żadnej gry nie odsprzedałem), bo uważam, że w możliwości wielu wyborów siła. Jest taki zalew gier że nawet eksklusiwy mi powiewają.

    5. No to po co cały ten jazgot o „eksy”? Jak komuś się to naprawdę nie podoba to wybierze „portfelem”, nie?

 2. Dobra gra, ale po trafieniu do Monthly się walają klucze za grosze, to ciężko się rajcować. Ale odpalić warto.