Minecraft Java Edition za darmo

Minecraft Java Edition za darmo dla posiadaczy Windows 10 Edition

Firma Mojang zapowiedziała połączenie obu wersji pecetowego Minecrafta. Posiadacze wersji na Windows 10 (zwanej Bedrock Edition) otrzymają Minecraft Java Edition za darmo już jutro, 7 czerwca.

Minecraft na PC doczeka się poważnych zmian wraz z jutrzejszą aktualizacją The Wild Update. Od 7 czerwca gra nie będzie już rozdzielona na Java i Windows 10 Edition. Na pecetowym rynku zadebiutuje Minecraft Java & Bedrock, dzięki czemu wszyscy posiadacze Minecrafta na PC – niezależnie od wydania – otrzymają drugą wersję całkowicie za darmo.

  • Minecraft Java & Bedrock Edition – dostępne od 7 czerwca

Przypomnijmy, że Bedrock oferuje między innymi rozgrywkę międzyplatformową z konsolami i w dużym stopniu nie wspiera modów społeczności, w przeciwieństwie do Java Edition. Po premierze Java & Bedrock Edition każdy gracz będzie mógł dowolnie dostosować grę do własnych upodobań.

Oficjalna cena Minecraft Java & Bedrock Edition nie jest jeszcze znana, jednak w sklepie DLGamer pojawiła się już pierwsze oferta. Nowa wersja Minecrafta kosztuje 29.09€ (133,44 zł).

Promocje na Minecraft Java Edition

Poniżej umieściliśmy na najlepsze promocje na Minecraft Java Edition. Kupując grę teraz, otrzymacie Bedrock Edition za darmo po jutrzejszej aktualizacji.


Oferty na Minecraft Windows 10 Edition (Bedrock)

Tabelka zawiera wszystkie najlepsze oferty na Minecraft Windows 10 Edition, zwany także Bedrock Edition.

Źródło: Minecraft.net

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.