Komentarze do "Limbo za darmo w Epic Games Store"

 1. Przyznam się, że jednak zaprzyjaźniłem się z tą platformą, Dobre jest to że nie trzeba pobierać aplikacji, żeby zabulić grę na konto. Wystarczy 3 kliknięcia żeby zacebulić grę.

  1. To raczej normalne, że nie trzeba pobierać aplikacji aby przypisać grę do konta. Ze Steamem czy GOGiem jest tak samo.

  2. Chyba na każdej platformie tak jest. Na pewno na steam, uplay, gog i origin. Na ps store dodaję tak sobie gierki które dają w plusie i jeszcze mogę zacząć je ściągać (jak konsola jest włączona lub w trybie spoczynku). Różnica jest taka, że na epiku bez instalacji launchera nawet nie sprawdzisz jakie masz gry. Paranoja.

   1. W opcjach profilu po zalogowaniu na stronie Epica masz coś takiego jak „Historia zakupów” i tam jest lista gier „zakupionych” (bo wszystko mam przycebulone za 0zł)

    1. Musieli dodać niedawno, bo wcześniej tego nie było jak szukałem. W dalszym ciągu nijak się to ma do steam czy gog z pełnymi statystykami dotyczącymi tych gier czy centrum społeczności. Ten sklep to bieda straszliwa. Tak czy inaczej 19 gier przycebulonych a nawet nie chciało mi się ściągnąć launchera.

    2. Tyle że jak wszystko w Epic Fail Store także ta historia zakupów nie działa. Masz na niej *wszystko* co „przycebuliłeś”? Większość ludzi nie ma gier dodanych do kwietnia, niektórym te gry znikają także z klienta, a że poza tą „historią” nie ma żadnych dowodów zakupu (maile zaczęli przysyłać dopiero od Limbo) to jeśli zniknie z klienta, to na dobre.

  1. Oni tylko czekają na twoje dane, będą dawać coraz lepsze gry żeby tylko je pozyskać…

   1. Kiedy zaczną? Bo moim zdaniem trend jest dokładnie odwrotny, już nie dają gier pokroju The Witness, ani nawet Subnautica, tylko jakieś przebundlowane na dziesiątą stronę badziewie (tak, poza tym ze przeczołgane przez promocje, bundle i rozdawnictwa, Limbo jest dodatkowo mocno przereklamowane).

  2. Bo chińczyków interesuje jakież to „modelki” oglądasz po internetach.

    1. A co? Masz dowodzik na rozdawanie info przez epic games I szantażyki z tym związane?

    2. Ironia w internecie na temat epica od zawziętego hatera który nienawidzi epic games store… Nice try m8.

 2. Mimo ogólnego hajpu na Limbo, to tytuł ten nie bardzo mi przypasował. Oprawa graficzna pod względem stylistycznym jest świetna, atmosfera gęsta, a atmosfera zaszczucia – wszechogarniająca i wszystko to jest super. Ale elementy platformowe wymagające czasem całkiem sporej dokładności, w połączeniu z nie do końca dokładnym sterowaniem sprawiło, że bardziej się męczyłem podczas gry, niż dobrze się bawiłem

  1. Mówiąc szczerze, to dla mnie też Limbo nigdy nie było super wspaniałe. Ale to ze względu na to, że gra jest dość prosta, a jedyną jej cechą to właśnie oprawa wizualna, nadająca klimat. Ale w sumie mamy gry, gdzie w ogóle nic nie trzeba robić, bo gra przechodzi się sama, a liczy się klimat. Limbo chyba jest też taką grą, tylko z elementami platformówki. Czy jest to gra wymagająca dokładności? Nie wiem, nie odczułem tego. Dla mnie wręcz przeciwnie, ale jest dość liniowa. Ja się męczyłem na pojedynczych etapach, ale nie na zasadzie negatywnym, tylko, że właśnie potrzebowałem trochę się postarać i to mi się podobało. Ale sama gra nie jest pod względem gameplayu cudowna. Ale i tak chętnie zagram w nią jeszcze raz.

 3. Grałem na smartfonie i polecam. Czułem się jakbym grał w „Śmierć na 1000 sposobów” 😀

 4. Śmieszne jest to ile osób płacze w każdym newsie o EGS, że dają co chwile stare gry, które niby wszyscy już maja a kiedy inne platformy robią podobnie to juz cicho jak mysz pod miotłą i same superlatywy co z tego, że stara skoro jara, itp. Te podwójne standardy jak widać nawet u cebul są mocne 😀

  1. smutne jest to że byle darmókami ,,łowcy” sie sprzedali i każda krytyka epica jest duszona. Przykro to mi jest was.

  2. Tylko mój drogi prawda własnie taka jest. Gry które są rozdawane przez chinoli z Epica kto chciał mieć już dawno je nabył i to za niewielkie pieniądze bo były przeceniane/bundlowane w wielu miejscach. To tylko wy się jaracie jak byście dostali kupon z szóstką w totka i to jest zabawne. A i zapomniałem o tym że jak jest coś za darmo to już nie można skrytykować. Czyli rozumiem że jak w mordę dostaniesz też za darmo to będziesz zadowolony?

   1. Zabawne to jest jakie bzdury gadasz. Ja np też nie miałem. Twoje „prawdy” objawione sa tylko prawdziwe dla dzieciarnej gimbazy z internetu, która od dłuższego czasu przycebula na bundlach nie mając nic lepszego do roboty w życiu. Cebulują za grosze i za darmo w tych serwisach jak ci od komórek, którzy na 5 minut uwolnić się od nich nie mogą. Ja ci zdradzę pewną „prawdę” „mój drogi”. Prawda jest taka, że zawsze znajdzie się spora grupa osób, która się nie załapała na coś z przeróżnych powodów, chociażby dlatego że istnieją różne generacje graczy. Ty != pępek świata.

    „Czyli rozumiem że jak w mordę dostaniesz za darmo to też będziesz zadowolony?” To w temacie darmówek z epika jest….JUST EPIC!!!! Imponujący BÓÓÓÓLLL DUUUUPSKAAAAAAAA……

    i jeszcze jakże intel’y’gentny tekst od chińczykach…Odpowiem tak równie zabawnie parafrazując… Epic jest jak widać „nie dla idiotów”..

   2. Jak widzę niektórym ten cały jad na EGS przeżarł już mózgi, że nie potrafią racjonalnie myśleć czy czytać ze zrozumieniem.

    Napisałem tylko ,że jest wiele newsów o darmowych grach, które są kolejny raz rozdawane za darmo ale tylko w wątkach EGS co chwile ktoś krytykuje ten fakt. Innymi słowy wy nie krytykujecie tego, że EGS dało grę, która już wiele razy była za darmo tylko krytykujecie wszystko co ma związek z EGS(nieraz pomijając całkowicie sens i logikę) czyli udowodniłem waszą hipokryzje i dwulicowość .

    „To tylko wy się jaracie jak byście dostali kupon z szóstką w totka i to jest zabawne.”

    Ach te podwójne standardy, w wątkach EGS to jest jaranie się pod niebiosa ,a w innych cieszenie się z tego, że można dodać sobie grę, której np: wcześniej się nie miało, szkoda słów.

    ” A i zapomniałem o tym że jak jest coś za darmo to już nie można skrytykować. ”

    To pokazuje, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

    „Czyli rozumiem że jak w mordę dostaniesz za darmo to też będziesz zadowolony?”

    To teraz już ośmieszyłeś się całkowicie , na stronie z informacjami o tanich i darmowych grach, porównywać przemoc fizyczną do darmowych gier, chłopie goebbels byłby z ciebie dumny .

    1. „Czyli rozumiem że jak w mordę dostaniesz za darmo to też będziesz zadowolony”

     Spójrz na to humorystycznie. Takie osoby swoimi postami dostarczają darmowej kabaretowej rozrywki do darmowej gry. 2x free… czy może być lepiej?

   3. > uświadomienie Tobie że co byś nie dostał byle było za darmo to będzie szczęśliwy nawet jeśli będzie to kupa w worku albo właśnie wspomniane obicie ryja.

    Potwierdzam, z kupki w papierku też się zadowolę. Przynajmniej na kompost będzie. Skąd wiedziałeś? W myślach umiesz czytać?

 5. Bo przecież to nowa gra jest co nie xD Ja pi*rdolę ciul się jara, że dodał se grę do biblioteki z 2011 roku za free xD Pewnie później wystawi na allegro konto xD

 6. No to ostatni raz, pierwszy post był prosty i mówił, że osoby krytykujące rozdawanie po raz kolejny tych samych gier, w większości krytykują wyłącznie EGS, a w newsach dotyczących innych platform odnośnie takiej samej praktyki, takich narzekań i krytyki praktycznie niema .

  To, że ty tak nie robisz niema znaczenia, ponieważ ja nie mówię o jednostkach tylko o większości i stwierdzam brak konsekwencji a nawet hipokryzje . Mówię o tym konkretnym przykładzie a nie o EGS jako całość . Chodzi o częstotliwość ludzie piszący „uuuu jaki to EGS zły bo dał starą gre” w 90% siedzą cicho gdy ten sam temat dotyczy innej platformy.Dlatego mnie to śmieszy bo pokazuje obłudę tych ludzi, którzy ukrywają pod tym płaszczykiem swój prawdziwy powód, że krytykują EGS dla zasady, bo tak .

  Wszystko co napisałeś w moją stronę to jakiś absurdalny ,nie związany z tematem wymysł twojego wypełnionego jadem umysłu. Nigdzie nie napisałem, że zabraniam komuś mieć swoje zdanie , nigdzie nie napisałem, że jeśli dostanę cokolwiek za darmo zawsze się ciesze . To ty sobie to wymyśliłeś ponieważ od samego początku nie miałeś argumentów i starałeś przenieść rozmowę na inny tor robiłeś to świadomie lub podświadomie.

  Dlatego twoje porównanie gier i przemocy fizycznej również jest bez sensu . Każdą rzecz, którą ktoś CHCE ci dać za darmo możesz przyjąć lub nie . Uderzenie kogoś całkowicie zaprzecza tej idei, bo to ja mam zdecydować . Użyłeś złego porwania bo wpierw wmówiłeś sobie rzeczy których nie powiedziałem i wymyśliłeś kontekst, a potem dorobiłeś do niego tą absurdalną teorie ,która niema żadnego sensu .

 7. Świetna gra do popykania na klopie w czasie dłuższej obstrukcji. Przeszedłem ją w ten sposób na fonie 2 razy.

Komentowanie jest zamknięte