Limbo następną darmową grą w Epic Games Store

Następną grą w ramach promocyjnego rozdawnictwa w Epic Games Store będzie Limbo. Gra zostanie udostępniona za darmo w dniach 18-25 lipca.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Limbo następną darmową grą w Epic Games Store"

   1. Właśnie w 2016 ją rozdawali – w czerwcu , potem jeszcze raz gdzieś była za darmo ale trzeba było ją pobrać na dysk ( a nie przypisywało do stema ) . Według mnie najlepsze tytuły zostawili sobie na listopad-grudzień – teraz sezon wakacyjny i zastój w branży .

  1. Co rozumiesz przez „większość”?
   Z moich znajomych, żadna osoba nie ma tej gry na steam.

    1. Ta gra była w bundlach wiele razy, więc nawet jak nie z tego, to z wielu innych. Plus za darmo też była na Steam jakiś czas temu.

   1. Była rozdawana za darmo. Była w tysiącach bundli. Była rozdawana na każdą platformę, jaka istnieje. To, że Twoi znajomi to nieogary i nie wychwycili żadnej okazji, to ich sprawa.

  2. …a niektórzy mają to już na każdym koncie, na każdej możliwej platformie i już po prostu rzygają tą grą. Nie to, żeby w nią kiedykolwiek grali…

  3. Otóż większość osób nie ma, bo większość osób nie wchodzi tu lub gdzieś indziej szukając darmowych gier. Ja mam przeszedłem i szczerze polecam.

   1. Na HB była bez DRM więc pobrałem i odpalam przez steama. W zasadzie wszystkie gry odpalam przez Steama.

   1. No nie za bardzo. Bo na Steamie masz przynajmniej setki tysiecy gier w regularnych promocjach. Na Epiku nie. Idź więc być fanboyem gdzie indziej 🙂 Steam rozdawał gry za darmo zanim to było modne. Fakt. Ale hejterzy i tak powiedzą, że Epic super, bo rozdaje gry za darmo. Logika xD

    1. A były jakieś promocje steamowe na gry w przedsprzedaży?
     Ps, epic wycofał czy deweloperzy?

    2. Borderlands: The Handsome Collection za ~26 zł to nie promocja? To prawie za darmo.

    3. „Bo na Steamie masz przynajmniej setki tysiecy gier w regularnych promocjach” co nie przekłada się na ilość gier rozdawanych przez valve. No i nie jestem fanboyem ani epica ani steama, obia lauchery są tak samo dobre dla mnie bo ja używam launchera tylko po to by pobrać grę i w nią pograć. Tak, ja gram w gry a nie w steam.

    4. Jego odsyłasz „gdzie indziej” z topika poświęconego promocjom Epickowym? Klepki się nie obluzowały od nadmiaru Steama, panie fanboy?

    5. Z tym używaniem słowa fanboy i hejter przez tego użytkownika to w ogóle śmieszna sprawa, bo to jego psioczenie na Epica widuję co tydzień w poście o każdej nowej darmowej gierce. „Logika xD”.

 1. to co następne? Layers of Fear? a może Syberia 2? (obydwie gry był dawane czesto za darmo)

 2. Tylko biedaki się na to rzucą, prawdziwa elita już dawno to ograła na steamie

  1. Zgodnie z oczekiwaniami jak słabsza gra to kasa się kończy a jak lepsza to desperacja czyli i tak źle i tak niedobrze.

   1. wzięli kilka lepszych indyków i tyle
    teraz zgodnie z oczekiwaniami darmówki + gry z 1$ bundli
    w czym problem fortnite warriorze?

    1. Problem mają narzekający na epic.
     No i nienawidzę gier battle royale a fortnite i pubg nie są i nigdy nie będą wyjątkami.

    2. to brawo demonie inteligencji chociaż na razie nic nie udowodniłeś z wyjątkiem tego, że jesteś trollem
     jedyne co to jęczysz bo ktoś ma inne zdanie ojejku 🙁

    3. coś nie tak ? przyszedłeś fortnite warriorze trollować
     w czym problem ? bo przewidziałem darmówki + gry z bundli za 1$?

    4. Doceniam Twój wysiłek, ale ten kolo zaraz sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona. Więcej pożytku będzie z podlewania pustyni.

  2. Zwłaszcza że zwiększyli tempo rozdawnictwa. IMHO gierki rozdawane co dwa tygodnie jakościowo przewyższają to co Epic rozdaje obecnie.

 3. Co tak cienko? Coraz gorsze te darmówki. Pewnie kasa na refundy z Kickstartera ich drenuje więc nie mają co lepszego wrzucić.

 4. Nie używam EGS, jestem przeciwny ich polityce itd. i w sumie niezwiązane z konkretnie tym postem. Dlaczego każda dyskusja w komentarzach to niekończąca się fala negatywizmu?
  Połowa komentarzy to coś w stylu:
  „Omujborze, jak mogą za to chcieć 12 zł, przecież to było w promocji za 7,63zł 3 lata temu!!!”
  „BEZ SENSU mam to od 2012 BO ROZdaWALI ZA DarMo”
  „Jak to 8zł za Sleeping Dogs, przecież w pricebugu który trwał 10 minut u chińskiego resellera kradzionych kluczy kupiłem to za 3 zet, nie kupujcie!!!”

  1. obstawiam, że taka „poważna firma EGS” chcąca monopolu i zniszczenia steama nie może lecieć na darmówkach i grach z bundla za 1$ bo to aż śmieszne jest

   1. a nie jest? Zaczeli z przytupem a zaczynają rozdawać gry za dosłownie 5 zł albo które były zbundlowane i w ogóle przemielone. Albo ogarnęli żę ledwie 5% uzytkowników epica pobiera ich darmowe gry i przestali nawet sie starać darmówkami.

 5. Po limbo mam traume ( od 3 lat ) – bo nie umiałem zrobić ostatniej zagadki i musiałem obejrzeć na yt jak to rozwiązać – co za wstyd – cała gra szła niemal bez potknięć .

 6. Ostatnio dają stare gry, które bywały też za darmo w innych miejscach… Gry dobre, ale prawie każdy je ma lub miał.

   1. Lepiej nie pytaj „co miał” – patrząc na awatara bezpieczniej „co koks”.