Promocja na Layers of Fear: Masterpiece Edition

Layers Of Fear za darmo na Steamie

Layers Of Fear – za darmo

Oferta potrwa przez ograniczony czas. Po przypisaniu gry do bibiloteki, zachowacie ją na stałe.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Layers Of Fear za darmo na Steamie"

  1. … czemu służy pierwsze zdanie? Jak niby ma pomóc? Jesteś kronikarzem ŁG czy po prostu nie możesz się powstrzymać od napisania czegoś i piszesz byle co?

   1. Pomoże takim jak ja, którzy dowiadują się, że to mają, ale nie pamiętają skąd.

    1. Tajemnicze gierki niewiadomo skąd to jeszcze pół biedy. Gorzej ostatnio znalazłem w ekwipunku jakieś dziwne karty z gier których na oczy nie widziałem i w które w życiu nie grałem. Podpowiem, że w związku z tym nigdy na takowe bym się nie wymieniał.

    1. No właśnie przez takie reakcje straciłem ochotę do pisania tu o czymkolwiek. Czasem tylko zerkam czy jest jakieś nowe promo :/

   2. Już dostałeś odpowiedzi na pytanie „CZEMU SŁUŻY PIERWSZE ZDANIE?”. Więc po co bicie piany o byle co? Po prostu chcesz się dowartościować pisząc byle co by było wkurzające? Aż tak cię korciło do napisania tego?

 1. Dlaczego nie mogę na razie tylko dodać do biblioteki tylko od razu zainstalować ?
  Poza tym po pobraniu 8 % wykrywa trojana w plikach!

  1. Kliknij zainstaluj przez przeglądarkę (firefoxa, chrome) – mi przez steama nie przypisywały się żadne gry (darmowe promocje) – tylko instalacja, a jak odinstalowałem to nie było gry w bibliotece, a jak użyłem do tego firefoxa to bez problemu przypisywało do konta.

 2. Kiedyś miałem na liście życzeń, potem usunąłem, aby lista gier do kupna zmalała do rozsądnej ilości. Dzięki! Chętnie pogram 🙂